Pridať inzerát

Analytik plánovania a kontrolingu

Neumann Consulting s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislavský kraj
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 600 - 2 000 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme seniorného analytika / analytičku, so skúsenosťami s prípravou finančných analýz a tvorbou forecastov a rozpočtov.
Ideálna je predchádzajúca skúsenosť s prácou s dátami s využitím SQL.

Budete sa venovať najmä:

- príprave manažérskych reportov so zameraním na korporátne bankovníctvo a leasing
- analýze vývoja produktov, vyhodnocovaniu obchodnej a finančnej výkonnosti, profitability klientov, produktov, segmentov
- kalkulácii business case-ov a príprave Cost-Benefit analýz
- spolupráci pri tvorbe rozpočtov, forecastov a dlhodobých plánov (príprava a analýza dát, projekcia budúceho vývoja, trendové analýzy)
- ad-hoc analýzam

* práca v profesionálnom tíme 17 priateľských kolegov a manažérov
* 13. plat
* rôzne firemné akcie
* kvartálne finančné benefity
* jazykové kurzy a firemné školenia priamo na pracovisku

Zaujala Vás táto pracovná pozícia? Pošlite nám svoj životopis ako reakciu na tento inzerát.
Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Bankovníctvo, peňažníctvo

Pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta so sídlom v Bratislave.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické/ humanitné

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Prax na pozícii/v oblasti

Analytik

Počet rokov praxe

3

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- práca s DWH (dátovým skladom), MIS (manažérskym informačným systémom), LeasIt, Navision
- SQL, Access a Excel sú nevyhnutné
- znalosť bankových a leasingových produktov a ich charakteristík
- logické myslenie, analytické schopnosti, zmysel pre detail a prácu s číslami;
- dobré komunikačné zručnosti, tímový hráč/ka

Neumann Consulting s.r.o. je personálno-poradenská spoločnosť.

V Neumann Consulting sme spojili niekoľkoročné odborné skúsenosti s vášňou pre prácu s ľuďmi a vytvorili sme model služieb, ktorými denne poskytujeme našim klientom efektívne riešenia.
Pracujeme v tíme talentovaných ľudí, ktorých entuziazmus a profesionalita sa odzrkadľujú na výbere tých najlepších kandidátov pre našich klientov.

Spoločnosť je držiteľom licencie na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov