Pridať inzerát

HR koordinátor

Neumann Consulting s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Nové Mesto nad Váhom
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 100 - 1 300 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme kolegu/ kolegyňu do super HR tímu, známej, úspešnej, medzinárodne pôsobiacej výrobnej spoločnosti.
Pozíciu by sme radi obsadili kandidátom-nadšencom HR, ideálne so skúsenosťami, ale radi dáme príležitosť aj absolventom príbuzného odboru so skúsenosťou práce s ľuďmi a so schopnosťou sa veľmi rýchlo učiť novým veciam:)

- výberové procesy na rôzne typy pozícii
- nastavovanie sourcingových stratégií - využívanie rôznych interných aj externých zdrojov
- príprava inzercie, pre-selekcia kandidátov
- agenda okolo nových nástupov v spoločnosti
- administratívne úkony spojené s pozíciou

. práca v prostredí dynamickej spoločnosti a vo veľmi príjemnom tíme
. motivujúce finančné ohodnotenie
. možnosť kariérneho a finančného rastu
. 13. plat
. HO, min. 5 mesačne

Zaujala Vás táto pracovná pozícia? Pošlite nám svoj životopis v slovenskom a anglickom jazyku ako reakciu na tento inzerát.
Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta, ktoré radi predstavíme počas úvodného stretnutia.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Prax na pozícii/v oblasti

HR koordinátor/ Personalista/ Customer care

Počet rokov praxe

2

. hľadáme sympatickú, príjemnú, komunikatívnu, učenlivú a samostatnú osobnosť
. skúsenosti s recruitmentom sú veľkou výhodou
. anglický jazyk aspoň na úrovni B1, resp. na komunikatívnej úrovni

Neumann Consulting s.r.o. je personálno-poradenská spoločnosť.

V Neumann Consulting sme spojili niekoľkoročné odborné skúsenosti s vášňou pre prácu s ľuďmi a vytvorili sme model služieb, ktorými denne poskytujeme našim klientom efektívne riešenia.
Pracujeme v tíme talentovaných ľudí, ktorých entuziazmus a profesionalita sa odzrkadľujú na výbere tých najlepších kandidátov pre našich klientov.

Spoločnosť je držiteľom licencie na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov