Pridať inzerát

Manažér povrchových úprav

Neuman Aluminium Žarnovica

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bystrická 1608, Žarnovica
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 900 EUR/mesiacZákladná hrubá mzda od 1900€ v závislosti od pracovných skúseností a seniority kandidáta
  • Termín nástupu: IHNEĎ

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Riadenie a koordinovanie pridelených zamestnancov oddelenia povrchovej úpravy.
Zabezpečuje správne procesné parametre povrchovej úpravy, požadovanú kvalitu povrchových dielov, dokumentovanie a sledovanie kvality výrobkov.
Dohliadanie na pracovné programy zariadenia, v prípade potreby ich upravuje.
Kontrola kvality odpadových vôd a recyklácia odpadových vôd.
Tvorba a úprava chybových katalógov a plánov nápravných opatrení.
Zabezpečenie sériových skúšok pre zaistenie dosiahnutia zákazníckych požiadaviek.

Stravovacie karty 3,83€/odpracovaný deň.
Zdarma 2x do týždňa ovocný bufet.
Príspevok na dopravu až do výšky 100€.
Bezplatná autobusová linka Žiar nad Hronom - Žarnovica a späť.
13. a 14. plat
Mesačné prémie do výšky 10% z hrubej základnej mzdy už po odpracovanom prvom mesiaci.
Príspevok na doplnkové dôchodkové poistenie.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

chemické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

áno

Počet rokov praxe

3

Skúsenosti s prácou v Automotive v TIR1-2.
Skúsenosti s prácou povrchovej úpravy kovov, prania a pasivácie , laboratórnych procesov.
Znalosti metód testovania povrchových vlastností hliníkových dielov.
Znalosti kvalitatívnych požiadaviek na výrobok.
Základné znalosti Kaizen.
Znalosti z vedenia projektov.
Analýza rizík FMEA

Na Slovensku sme už 20 rokov!
Spoločnosť Neuman Aluminium Services Slovakia s.r.o. je členom skupiny Neuman Aluminium Group v oblasti strojového obrábania hliníkových profilov pre prémiový automobilový priemysel.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Neuman Aluminium Services Slovakia s.r.o.
Bystrická 1608
966 81 Žarnovica