Pridať inzerát

Koordinátor zmeny

Neuman Aluminium Žarnovica

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bystrická 1608, Žarnovica
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 013 EUR/mesiac Základná BTT mzda od 1013€ v závislosti od predchádzajúcich pracovných skúseností a individuálnych schopností kandidáta.
  • Termín nástupu: IHNEĎ

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Moderná nadnárodná strojárska spoločnosť, s dlhoročnou tradíciou opracovania hliníka, hľadá práve Teba!
Neseď doma, pridaj sa k nám, spolu dokážeme viac...

 Riadi chod prevádzky na pridelenej výrobnej zmene (cca 30 zamestnancov)
 Zabezpečuje bezporuchovosť procesu výroby, plnenie plánu výroby, dosahovanie kvantitatívnych a kvalitatívnych cieľov
 Zabezpečuje ľudské zdroje na zmene.
 Zabezpečuje a organizuje výrobný proces (procesy).
 Zabezpečuje dodržiavanie opatrení predpísaných v systéme kvality.
 Vypracováva pracovné návody.
 Pravidelne monitoruje, vyhodnocuje a reportuje výrobné KPI
 Spolupracuje s ostatnými zmenovými majstrami, koordinátormi, výrobným manažérom a ostatnými oddeleniami, zdieľa informácie
 Rieši problémové situácie na pracovnej zmene.
 Vykonáva pravidelnú kontrolu výrobných liniek na zisťovanie nedostatkov vo výrobnom procese a zabezpečuje ich odstránenie.
 Kontrola a dodržiavanie technologických postupov, bezpečnostných, protipožiarnych a hygienických predpisov.
 Príprava podkladov pre výplaty zamestnancov.
 Plnenie požiadaviek a príkazov nadriadených.

 13. a 14 plat (vyplácaný pravidelne)
 V prípade potreby pre zamestnancov zo vzdialených regiónov pekné ubytovanie zdarma (nepeňažný príjem).
 Mesačný príspevok na Doplnkové dôchodkové poistenie vo výške 3% z hrubej mzdy.
 Príspevok na dopravu až do výšky 100 € mesačne v závislosti od vzdialenosti.
 Bezplatná autobusová linka Žiar nad Hronom – Žarnovica a späť.
 Mesačné prémie do výšky 10% z hrubej základnej mzdy už po odpracovanom prvom mesiaci.
 Stravovacie karty
 Zdarma 2x týždenne ovocný bufet.

 Práca na 3 -4 zmennú prevádzku (7,5 hodinové pracovné zmeny)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

technický smer

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

automotive

Počet rokov praxe

2

 Minimálne 2 ročná prax s vedením ľudí z výrobnej spoločnosti z automotive
 MS Office na pokročilej úrovni
 Znalosť princípov štíhlej výroby výhodou
 Schopnosť čítať technické výkresy.
 Asertívne správanie. výborný time manažment a organizačné schopnosti, spoľahlivosť, zodpovednosť, samostatnosť, analytické, logické myslenie
 Nemecký/ Anglický jazyk – výhodou

Na Slovensku sme už 20 rokov!
Spoločnosť Neuman Aluminium Services Slovakia s.r.o. je členom skupiny Neuman Aluminium Group v oblasti strojového obrábania hliníkových profilov pre prémiový automobilový priemysel.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov