Pridať inzerát

Nastavovač CNC obrábacích strojov

Neuman Aluminium Services Slovakia, s.r.o

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bystrická 1608, Žarnovica
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 855 - 1 300 EUR/mesiacZákladná hrubá mzda od 855€ v závislosti od pracovných skúseností a seniority kandidáta
  • Termín nástupu: IHNEĎ

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

 Nastavovanie CNC 3-5 osích CNC fréz ,
 Programovanie strojov pomocou programovacích jazykov SIEMENS - SINUMERIC .
 Kontrolné merania vyrobených opracovaných dielcov
 Práca s technickou dokumentáciou
 Pravidelné zápisy do kontrolných hárkov
 Spolu s nastavovačmi zabezpečenie plynulého chodu výroby
 Zodpovedá a zabezpečuje poriadok okolo svojho pracoviska

 Príplatky: za rizikové prostredie, za prácu na poobednej a nočnej zmene, za prácu nadčas, za prácu v sobotu, nedeľu i sviatok, príplatok za nepretržitú prevádzku
 Stravovacie karty 3,83€/odpracovaný deň
 Zdarma 2x týždenne ovocný bufet
 Príspevok na dopravu až do výšky 100 € mesačne
 V prípade potreby pre zamestnancov zo vzdialených regiónov pekné ubytovanie zdarma
 Bezplatná autobusová linka Žiar nad Hronom – Žarnovica a späť
 13. a 14 plat (vyplácaný pravidelne)
 Príspevok na Doplnkové dôchodkové poistenie vo výške 3% z hrubej mzdy
 Mesačné prémie do výšky 10% z HZM už po odpracovanom prvom mesiaci
 Práca v príjemnom kolektíve
 Akcie pre zamestnancov.
 Priveď svojho známeho a budeš odmenený
 Odmena pri príležitosti pracovného a životného jubilea

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárstvo - výhodou

Počet rokov praxe

áno
1

Hľadáme nielen manuálneho zručného človeka , ale človeka ktorý má skúsenosti s prácou na obdobnej pozícii a je: spoľahlivý, precízny, zodpovedný, presný, je tímový hráč, ktorý má technické myslenie.

Na Slovensku sme už 20 rokov!
Spoločnosť Neuman Aluminium Services Slovakia s.r.o. je členom skupiny Neuman Aluminium Group v oblasti strojového obrábania hliníkových profilov pre prémiový automobilový priemysel.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Neuman Aluminium Services Slovakia, s.r.o.
Bystrická 1608
966 81 Žarnovicva

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Marína Malinová
Tel.: +421453022478
E-mail: poslať životopis