Pridať inzerát

Frontend programátor Mid/Senior

NetSuccess, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Práca z domu
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 1 700 EUR/mesiacMzdu nastavíme na základe tvojich znalostí a skúseností. Nezabudni pre to, prosím, priložiť tvoje referencie, ukážky prác a taktiež tvoju predstavu o plate.
  • Termín nástupu: dohodou (ASAP)
  • Druh pracovného pomeru: živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme skúseného frontend programátora s viac ročnou praxou programovania stránok s responzívnym dizajnom s citom pre detail. Vieš robiť s Figmou a baví ťa riešiť aj UX? Máš skúsenosti s frameworkom VueJS a vieš vyrobiť šablónu a si zbehlí vo WordPress? Nemáš problém pracovať ani v ecommerce riešeniach? Tak hľadáme práve teba. Nemali by ťa odradiť ani pomoc pri “vyklikávani” stránok, keďže niekedy máme aj menšie projekty.

Projekty riešime ako tím, od nacenenia, cez realizáciu, testovanie až po nasadenie. O vhodných riešeniach rozhodujeme spolu a vždy máš priestor vyjadriť svoj názor a diskutovať. Je možné, že svoju prácu budeš musieť konzultovať a prezentovať aj priamo s klientom.

Očakávané zručnosti:
+ základy PHP 7
+ Git, používame GitLab
+ tvorba šablóny pre WordPress
+ npm / yarn
+ gulp / webpack
+ scss (sass)
+ es6 / jQuery zvľadom na WP
+ VueJS

Akého parťáka hľadáme medzi nás:
Máš analytické a kritické myslenie, máš chuť neustále technologicky rásť a dokážeš posúvať vpred nie len seba ale aj ostatných. Baví ťa robiť v tíme, si tímový hráč. Vieš diskutovať o problémoch, robiť kompromisy a hľadať riešenia pri vzniknutých problémoch. V neposlednom rade si zodpovedný za svoju odrobenú prácu a vieš prevziať zodpovednosť aj za celý projekt a ak ti niečo nejde nemáš problém požiadať druhých o pomoc. Ak si sa v tomto našiel určite sa hodíš k nám.

Výhodou je ak ovládaš aj:
+ automatické testovanie selenium
+ tvorbu modulov pre WordPress
+ PHP a so šablónou vieš robiť priamo v CMS

Ako IT oddelenie vo firme NetSuccess máme za sebou viacero úspešných projektov, cez prezentačné stránky až po eshopy. Napríklad: Tatra Mountains Resorts - strediskové weby (Typo/Laravel), Lieky24 (Prestashop), Visit Liptov (WordPress), Baumit CZ eshop (Python / VueJS) a ďalšie …

Veríme, že sme ťa oslovili a nájdeme spoločnú cestu.

+ Dovolenka aj pri práci na živnosť + 3 sick days
+ Homeoffice
+ Flexibilný pracovný čas
+ Firemný paušál
+ Príspevok na hardware po skúšobnej dobe
+ Máme zavedené agilné princípy / ranný stand up / porady / týždenný planning / retrospektíva

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

JavaScript - Pokročilý
Vue.js - Pokročilý
WordPress - Pokročilý
PHP - Základy
GIT - Základy

Sme na trhu od r. 2008 a zameriavame sa na internetový marketing, tvorbu webových stránok, reklamných kreatív . Ako certifikovaný Google Partner hráme prvú ligu pri manažovaní reklamy vo vyhľadávači aj reklamnej sieti. Sme členom ADMA - Asociácia digitálnych marketingových agentúr. Prevádzkujeme vlastný reklamný systém INRES. Našu prácu ocenila porota Zlatého Klinca za rok 2016. V NetSuccess je nás viac ako 30 zamestnancov.

Sme experti na:
- online marketing
- online reklama
- mediálne plánovanie
- web analýzy
- webdizajn
- sociálne siete
- webové technológie
- mobilné aplikácie
- Pay per click reklama
- reklamný systém INRES

V roku 2011 sa stal spoločníkom v NetSuccess, s.r.o. vydavateľský dom Petit Press a.s. prevádzkovateľ najväčšieho online spravodajského portálu www.sme.sk a vydavateľ denníka SME.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

NetSuccess, s. r. o.
Lazaretská 12
811 08 Bratislava