Pridať inzerát

Junior Účtovník/čka - Ekonóm/ka (part-time)

NetCore j.s.a.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Garbiarska, Košice
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 6 EUR/hod.
  • Termín nástupu: ASAP
  • Druh pracovného pomeru: skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Sme rastúca slovenská softvérová spoločnosť vyvíjajúca vlastné softvérové produkty na automatizáciu a správu sietí (https://unimus.net). Naše služby poskytujeme pre zákazníkov z EU a celého sveta a aktuálne rozširujeme náš tím. Keď sa k nám pripojíte, môžete sa tešiť na dynamický, vysoko motivovaný tím, ktorý vytvára softvér používaný po celom svete.

Táto pozícia je ideálna pre vysokoškolských študentov a absolventov so znalosťou postupov účtovania a ostatných príslušných zákonov a predpisov z oblasti účtovníctva.

Ide o prácu na čiastočný úväzok, ktorá si vyžaduje približne 16 hodín týždenne, on-site v našich kanceláriách v Košiciach.

Pracovná náplň je zameraná na:
- Účtovanie došlých a vystavených faktúr, bankových výpisov, interných dokladov a iné pomocné účtovné práce
- Internú komunikáciu s oddelením predaja vo vzťahu k vysporiadaniu dodávateľských a odberateľských faktúr
- Podporu pri spracovaní miezd so všetkými právnymi a odbornými záležitosťami, vyplývajúcimi zo zmien v danom období (zmeny zákonov, zmeny v spoločnosti a pod.)
- Výpočet miezd zamestnancov
- Prihlasovanie a odhlasovanie zamestnancov do poisťovní
- Nástupy a výstupy pracovníkov
- Spracovanie pracovných zmlúv, dohôd, dodatkov a iných dokumentov vyplývajúcich zo Zákonníka práce v slovenskej legislatíve a s tým súvisiacimi predpismi
- Mesačné spracovanie výkazov do poisťovní, zostáv, mzdových rekapitulácií a štatistík
- Podporu pri príprave podkladov pre priznanie k DPH Kontrolný výkaz, Súhrnný výkaz, OSS
- Prípravu interných smerníc

- Malý, motivovaný a mladý tím (v lokálnej slovenskej IT firme)
- Sprcha a šatňa v office
- Stolný futbal (calcetto) a vzdušný hokej
- Virtuálna realita (VR na úrovni miestnosti - Vive VR)
- Bezplatnú kávu, nápoje a občerstvenie
- Zábavné teambuildingy a firemné aktivity
- možnosť práce na TPP, živnosť, s.r.o.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonómia / účtovníctvo

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) a Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Mzdové účtovníctvo - Mierne pokročilý
Personalistika - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Office - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Schopnosť plánovať a organizovať prácu
- Samostatný prístup
- Analytické schopnosti

We are a small Slovakian software company developing our own network automation and management software suite (https://unimus.net). We have over 1800 deployments of our software stack world-wide, running everywhere from small local networks to regional ISPs, data-centers and national-scale telcos/carriers.

We are currently working on expanding our software-suite, and working to build multiple new products over the coming years.