Pridať inzerát

Obchodný zástupca - internet/televízia

NETcon Europe s. r. o.

  • Miesto práce: Trnava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 - 1 300 EUR/mesiacHodinová mzda + odmeny z predaja.
  • Termín nástupu: Ihneď
  • Druh pracovného pomeru: skrátený úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak si komunikatívny, tvorivý, samostatný a máš profesionálne vystupovanie a obchodného ducha. Ponúkame ti obchodovanie našich služieb v novovybudovaných lokalitách s veľkým potenciálom predaja.
Náplň práce:
• Predaj optického internetu a IP TV v novovybudovaných lokalitách,
• prezentácia produktov klientovi, porovnanie produktov s konkurenciou, vysvetlenie benefitov pre klienta,
• zmluvná agenda – vytvorenie objednávky, spísanie zmluvy,
• zabezpečenie marketingovej podpory – letáky, billboardy, digitálne média u nášho marketingového oddelenia,
• spolupodieľanie sa na marketingovej stratégii na poradách (príprava, spracovanie, pravidelné reportovanie a podávanie spätnej väzby).

• Finančná istota fixný plat + odmeny z predaja,
• flexibilný pracovný čas,
• práca v mladom kolektíve,
• firemný telefón,
• bezplatné využívanie našich služieb,
• školenia a kurzy.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Internet/televízia

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

• Chuť pracovať,
• komunikačné zručnosti,
• skúsenosti v oblasti predaja sú vítané (nie podmienkou),
• organizovanie a plánovanie práce,
• orientácia na dosahovanie cieľov,
• príjemné a profesionálne vystupovanie,
• prezentačné schopnosti.

Sme spoločnosť, ktorá prevádzkuje e-shop s elektronikou. Venuje sa budovaniu optických sietí a predaju optického internetu a televízie. Zúčastňuje sa tendrov pre verejný sektor v oblasti IT technológií. Realizuje developerské projekty.