Pridať inzerát

Stáž na HR oddelení pre študentov VŠ

Nestlé Slovensko s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Prievidza
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 400 EUR/mesiac
  • Druh pracovného pomeru: skrátený úväzok, na dohodu (brigády), internship, stáž

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Rok 1875 je spätý so vznikom závodu CARPATHIA Prievidza. V tom čase ešte nikto netušil, že o mnoho rokov neskôr bude práve na tomto mieste uvedená do prevádzky prvá linka na dehydratované kulinárske výrobky. V súčasnosti tvoria hlavné portfólio závodu polievky, bujóny aj hotové jedlá ukryté pod značkami MAGGI a CARPATHIA. Závod nachádzajúci sa v Prievidzi je dnes jedným z najväčších výrobcov potravín na Slovensku. Presvedčiť sa o tom môžete na vlastné oči. Začnite pracovať pre Nestlé hneď teraz.

NA ČOM BUDEŠ PRACOVAŤ:

- budeš podporovať administráciu uchádzačov o zamestnanie
- plánovať a organizovať školenia vyplývajúce zo zákona
- organizovať a pripravovať firemné akcie
- pripravovať prezentácie, tvoriť vizuály, letáky
- pripravovať niektoré analýzy pre HR
- podporovať personálnu administratívu, administratívu mzdového oddelenia

Miesto výkonu práce: Prievidza
Doba trvania programu: 12 - 24 mesiacov (pracovný čas si môžeš riadiť tak, aby sme našli rovnováhu medzi tvojimi študijnými povinnosťami a našimi pracovnými požiadavkami)

HODÍŠ SA K NÁM, POKIAĽ:

- si v 2. alebo 3. ročníku denného vysokoškolského štúdia
- výhodou je odbor ľudské zdroje a personálny manažment
- máš bydlisko v Prievidzi alebo jej okolí
- dohovoríš sa po anglicky
- baví ťa komunikovať s ľuďmi a máš organizačné schopnosti
- ovládaš PC zručnosti ako MS Office (excel, word, powerpoint, outlook výhodou)
- chceš sa učiť nové veci, rozvíjať sa a neustále sa zlepšovať
- si ochotný prevziať vlastníctvo k prideleným úlohám

ČO TI MÔŽEME PONÚKNUŤ:

- za dobre odvedenú prácu ponúkame 5,- EUR na hodinu
- dotované stravovanie v našej jedálni
- možnosť získať cenné pracovné skúsenosti v nadnárodnej spoločnosti a tak úspešne rozbehnúť svoju kariéru

V prípade, že Vás táto pozícia zaujala, pošlite nám svoj životopis. Ak bude Váš profil zodpovedať požiadavkám na túto pozíciu, veľmi radi sa s Vami stretneme osobne.

Tešíme sa na Vás!

Termín podávania žiadostí: 15.2.2022

Zľava na firemné produkty/služby
Podnikové stravovanie
Kafetéria
Občerstvenie na pracovisku
Firemné akcie
Možnosť si nadpracovať hodiny

Požiadavky na zamestnanca

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Čokoláda, cukríky, káva a iné rozpustné nápoje, dehydratované produkty, krmivo pre domácich miláčikov, klinická výživa, detská výživa, cereálne produkty, B2B riešenia pre gastronómiu a nápoje, či prémiová káva... to všetko (a oveľa viac) je Nestlé, najväčšia potravinárska spoločnosť a svete.

Na Slovensku môžete uplatniť svoj potenciál v našom závode Carpathia v Prievidzi, na centrále v Bratislave, alebo v teréne po celej republike.

Hľadáme ľudí so skúsenosťami, čerstvých absolventov, a rovnako aj študentov. Jednoducho všetkých, ktorí chcú naplno využiť svoj potenciál. Pracujúcich manuálne, alebo na kancelárske pozície. Technicky zdatných, a taktiež tých, ktorí radi pracujú s ľuďmi. Pracovitých a zodpovedných. A hlavne ľudí, ktorých práca baví. Hľadáme vás?!

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov