Pridať inzerát

Sales Administration Specialist

Nestlé Slovensko s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 080 EUR/mesiac

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

NA ČOM BUDETE PRACOVAŤ:

- Údržba databázy zákazníkov v SAP a SFA programe.
- Administrácia softwaru LimiGo – údržba číselníkov, zakladanie monitoringov, formulárov, predajných akcií, dokumentov a prezentácií, naskladnenie tovaru.
- LimiGo (tablet)–samostatne rieši s obchodnými zástupcami (OZ) problémy , školí OZ, rozvíja a testuje software podľa požiadavky na prácu obchodných zástupcov príslušnej divízie.
- Administratíva spojená so schvaľovaním a preplácaním TTS faktúr, dodávateľských faktúr a dlhodobých či krátkodobých trade aktivít.
- Reporty – príprava pravidelných prehľadov pre predajných manažérov a obchodných zástupcov, samostatné vytváranie reportov z dát v LimiGO podľa požiadaviek predajných manažérov.
- Ostatný administratívny a organizačný servis - vyúčtovanie, inventúry, rozosielanie informácií, stravné, vzorky, podklady pre bonusy obchodných zástupcov.

HODÍTE SA K NÁM, POKIAĽ:

- Komunikačné schopnosti - asertivita, umenie spolupráce
- Schopnosť koncentrácie, práca „pod tlakom“ a odolnosť voči stresu, stanovenie si priorít
- Analytické schopnosti
- Základná znalosť práce obchodného zástupcu
- Základná znalosť nákladov, náležitostí účtovných dokladov a zmlúv
- Znalosť práce na PC - MS Office, Access, SAP

ČO VÁM MÔŽEME PONÚKNUŤ:

Ihneď po nástupe do hlavného pracovného pomeru:
- Mesačná mzda od 1 080 EUR (v závislosti od skúseností) + ročný bonus v závislosti od výsledkov
- Služobný telefón, notebook
- Pružná pracovná doba
- Flexi dni
- Podpora vzdelávacích aktivít, príležitosti na profesijný rozvoj a realizáciu vlastných nápadov
- Príspevok na športové aktivity – športový fond
- Výlety, kultúrne a spoločenské akcie
- Pracovné voľno nad rámec zákonníka práce podľa aktuálnej Kolektívnej zmluvy

-Miesto výkonu práce: BRATISLAVA
- Pracovný úväzok: zmluva na dobu určitú (zástup za MD/RD)

Po odpracovaní šiestich mesiacov v hlavnom pracovnom pomere:
- Príspevok na detskú výživu
- Príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie a životné poistenie
- Príspevok na rekreáciu
- Príspevok na regeneráciu síl
- Príspevok na detskú rekreáciu

Ďalšie výhody zamestnancov na hlavný pracovný pomer:
- Odmena k pracovnému a životnému jubileu
- Odmena darcom krvi
- Nevyhnutná sociálna výpomoc

V prípade, že Vás táto pozícia zaujala, pošlite nám svoj životopis. Ak bude Váš profil zodpovedať požiadavkám na túto pozíciu, veľmi radi si s Vami dohodneme pohovor.

Tešíme sa na Vás!

Požiadavky na zamestnanca

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Čokoláda, cukríky, káva a iné rozpustné nápoje, dehydratované produkty, krmivo pre domácich miláčikov, klinická výživa, detská výživa, cereálne produkty, B2B riešenia pre gastronómiu a nápoje, či prémiová káva... to všetko (a oveľa viac) je Nestlé, najväčšia potravinárska spoločnosť a svete.

Na Slovensku môžete uplatniť svoj potenciál v našom závode Carpathia v Prievidzi, na centrále v Bratislave, alebo v teréne po celej republike.

Hľadáme ľudí so skúsenosťami, čerstvých absolventov, a rovnako aj študentov. Jednoducho všetkých, ktorí chcú naplno využiť svoj potenciál. Pracujúcich manuálne, alebo na kancelárske pozície. Technicky zdatných, a taktiež tých, ktorí radi pracujú s ľuďmi. Pracovitých a zodpovedných. A hlavne ľudí, ktorých práca baví. Hľadáme vás?!

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Adresa spoločnosti