Pridať inzerát

Brand Manažer Thomy

Nestlé Slovensko s.r.o.

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Mezi Vodami 2035/31, Praha 4-Modřany, Česko
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: Od 60 000 Kč/měsíc

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Víte, jaký je rozdíl mezi marketingem a reklamou? Je sledování marketingových trendů vaším denním chlebem? Držet s konkurencí krok a ještě lépe, pokusit se ji předběhnout, je doslova vaším posláním? Marketingové oddělení v Nestlé se stará o to, aby naše produkty byly viditelné a prodeje silné. Pomocí slov, obrázků, ale zejména originálních nápadů předáváme smysluplné zprávy našim zákazníkům. Zaměřujeme se na budování značek, vytváření obsahů a kampaní, které informují a dokáží nadchnout. Probuďte své kreativní „já” a připojte se k Nestlé.

Nyní hledáme nového Brand Manažera pro omáčky Thomy a Maggi!

NA ČEM BUDETE PRACOVAT:

•Budovat nedávno launchovanou značku Thomy v České republice a zároveň rozšiřovat aktivity značky na Slovensku. Současně i rozšiřovat nabídku značky Maggi (konkrétně pro malá jídla připravená k přímé spotřebě)
•Konkrétně budete připravovat obchodní a marketingové plány pro CZ/SK v úzké spolupráci s mezinárodním týmem pro střední a východní Evropu.
•Správovat lokální I / R a optimalizovat produkt. mix
•Navrhovat a rozvíjet komunikační kampaně v úzké spolupráci s reklamními a mediálními agenturami a centrálním týmem
•Monitorovat obchodní výsledky a navrhovat krátkodobé kroky ke zvýšení prodeje ve spolupráci s trade marketingem a prodejními týmy
•Získávat insighty: monitorovat tržní trendy, spotřebitelské chování, konkurenci a sledovat to, jak se daným produktům daří
•Vyhledávat nové příležitosti a identifikovat nové potřeby veřejnosti

HODÍTE SE K NÁM POKUD MÁTE:

• Min. 3 roky zkušeností na obdobné pozici, nejlépe v FMCG segmentu
• Silné komunikační, organizační a prezentační schopnosti
• Velmi dobré analytické dovednosti
• Kreativní, aktivní a energickou osobnost s orientací na výsledky
• Pokročilou znalost anglického jazyka
• PC dovednosti (MS Power Point a MS Excel)

CO VÁM MŮŽEME NABÍDNOUT:

•Příjemné pracovní prostředí kladoucí důraz na dlouhodobou spokojenost zaměstnanců
•Vztahy založené na vzájemné spolupráci a otevřené komunikaci
•Příležitost pro profesní rozvoj a realizaci vlastních nápadů
•Zelené kanceláře v blízkosti přírody

PLUS

Služební telefon a notebook, týden dovolené navíc, flexibilní pracovní doba, příspěvek na penzijní připojištění a životní pojištění, nabídku zaměstnaneckých výhod, kde si můžete vybrat benefity dle svých individuálních preferencí, (např. aktivity z oblasti sportu, kultury, zdraví, vzdělávání a cestování), příspěvek na výrobky dětské výživy, příspěvek na stravování, program výhod pro rodinné příslušníky s výraznými slevami na vybrané hlasové a datové tarify, odměna dárcům krve, příspěvek na sportovní aktivity … a spoustu dalších benefitů

Pokud Vás tato pozice zaujala, pošlete nám svůj životopis. V případě, že Váš profil bude odpovídat požadavkům na tuto pozici, velmi rádi se s Vámi setkáme osobně.

Těšíme se na Vás!

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Čokoláda, cukríky, káva a iné rozpustné nápoje, dehydratované produkty, krmivo pre domácich miláčikov, klinická výživa, detská výživa, cereálne produkty, B2B riešenia pre gastronómiu a nápoje, či prémiová káva... to všetko (a oveľa viac) je Nestlé, najväčšia potravinárska spoločnosť a svete.

Na Slovensku môžete uplatniť svoj potenciál v našom závode Carpathia v Prievidzi, na centrále v Bratislave, alebo v teréne po celej republike.

Hľadáme ľudí so skúsenosťami, čerstvých absolventov, a rovnako aj študentov. Jednoducho všetkých, ktorí chcú naplno využiť svoj potenciál. Pracujúcich manuálne, alebo na kancelárske pozície. Technicky zdatných, a taktiež tých, ktorí radi pracujú s ľuďmi. Pracovitých a zodpovedných. A hlavne ľudí, ktorých práca baví. Hľadáme vás?!

Počet zaměstnanců

500-999 zaměstnanců

Adresa společnosti

Košovská cesta 11
97127 Bratislava