Pridať inzerát

Stáž na technickom oddelení

Nestlé Slovensko s.r.o.

  • Miesto práce: Košovská cesta 11, Prievidza-Priemyselný obvod
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 400 EUR/mesiac
  • Druh pracovného pomeru: skrátený úväzok, na dohodu (brigády), internship, stáž

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre náš závod Nestlé v Prievidzi hľadáme študenta/-ku vysokej školy technického zamerania.

Pridaj sa k nám a pracuj pre najväčšiu potravinársku spoločnosť na svete, ktorá vyrába legendárne produkty značiek Maggi a Carpathia.

NA ČOM BUDEŠ PRACOVAŤ:

- budeš podporovať naše technické oddelenie
- budeš podporou pre realizáciu nových technických riešení nielen v náväznosti na automatizáciu a robotizáciu výrobných a skladových priestorov
- budeš komunikovať s technikmi a údržbou
- podieľať sa na tvorbe výkresovej dokumentácie

HODÍŠ SA K NÁM, POKIAĽ:

- si študent vysokej školy technického smeru dennej formy štúdia (podmienka prijatia)
- máš bydlisko v Prievidzi alebo jej blízkom okolí
- si iniciatívny a cieľavedomý
- ovládaš angličtinu slovom aj písmom
- ovládaš AutoCad a Inventor

ČO TI MÔŽEME PONÚKNUŤ:

- 5 EUR na hodinu
- práca na dohodu o brigádnickej práci študenta
- dotované stravovanie v našej jedálni
- získanie pracovných skúseností v odbore v nadnárodnej potravinárskej spoločnosti
- možnosť trvalého zamestnania po skončení VŠ

Miesto výkonu práce: Prievidza

Doba trvania programu: 12-24 mesiacov (pracovný čas si môžeš riadiť tak, aby sme našli rovnováhu medzi Tvojimi študijnými povinnosťami a našimi pracovnými požiadavkami)

V prípade, že ťa táto pozícia zaujala, pošli nám svoj životopis. Ak bude tvoj profil zodpovedať požiadavkám na túto pozíciu, veľmi radi sa s tebou stretneme osobne.

Tešíme sa na teba!

Požiadavky na zamestnanca

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

0

Čokoláda, cukríky, káva a iné rozpustné nápoje, dehydratované produkty, krmivo pre domácich miláčikov, klinická výživa, detská výživa, cereálne produkty, B2B riešenia pre gastronómiu a nápoje, či prémiová káva... to všetko (a oveľa viac) je Nestlé, najväčšia potravinárska spoločnosť a svete.

Na Slovensku môžete uplatniť svoj potenciál v našom závode Carpathia v Prievidzi, na centrále v Bratislave, alebo v teréne po celej republike.

Hľadáme ľudí so skúsenosťami, čerstvých absolventov, a rovnako aj študentov. Jednoducho všetkých, ktorí chcú naplno využiť svoj potenciál. Pracujúcich manuálne, alebo na kancelárske pozície. Technicky zdatných, a taktiež tých, ktorí radi pracujú s ľuďmi. Pracovitých a zodpovedných. A hlavne ľudí, ktorých práca baví. Hľadáme vás?!

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Adresa spoločnosti