Pridať inzerát

Operátor výrobní linky v čokoládovně

Nestlé Slovensko s.r.o.

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Olomouc
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 23 000 - 32 000 Kč/měsíc

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

NA ČEM BUDETE PRACOVAT?
– Obsluha strojních zařízení
– Práce se surovinami a recepturami
– Příprava a vaření čokoládových hmot
– Kontrola kvality výrobků

Místo výkonu práce: Olomouc – je to k nám kousek z vlaku, autobusu i centra města.

Očekáváme:
– Manuální zručnost
– Chuť pracovat a učit se obsluhovat i složitější stroje
– Zodpovědnost a důraz na kvalitu – v potravinářství by to ani jinak nešlo :)
– Možnost pracovat ve třísměnném provozu
– Výhodou je předchozí zkušenost z výroby, ideálně potravinářství.

CO VÁM MŮŽEME NABÍDNOUT?
– Stabilní zaměstnání u jedničky v potravinářství
– Dotované stravování
– Zaměstnanecké slevy v podnikové prodejně
– 25 dní dovolené
– MultiSport kartu
– Příspěvek na životní pojištěni nebo penzijní připojištění
– Příspěvky na dětskou výživu a vzdělávání

…především ale fajn kolektiv a práci tam, kde to voní čokoládou!

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Čokoláda, cukríky, káva a iné rozpustné nápoje, dehydratované produkty, krmivo pre domácich miláčikov, klinická výživa, detská výživa, cereálne produkty, B2B riešenia pre gastronómiu a nápoje, či prémiová káva... to všetko (a oveľa viac) je Nestlé, najväčšia potravinárska spoločnosť a svete.

Na Slovensku môžete uplatniť svoj potenciál v našom závode Carpathia v Prievidzi, na centrále v Bratislave, alebo v teréne po celej republike.

Hľadáme ľudí so skúsenosťami, čerstvých absolventov, a rovnako aj študentov. Jednoducho všetkých, ktorí chcú naplno využiť svoj potenciál. Pracujúcich manuálne, alebo na kancelárske pozície. Technicky zdatných, a taktiež tých, ktorí radi pracujú s ľuďmi. Pracovitých a zodpovedných. A hlavne ľudí, ktorých práca baví. Hľadáme vás?!

Počet zaměstnanců

500-999 zaměstnanců

Adresa společnosti