Pridať inzerát

Operátor - baliace práce na baliacom zariadení

Nestlé Slovensko s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Prievidza
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 800 - 900 EUR/mesiac

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

NA ČOM BUDETE PRACOVAŤ:
- Balenie hotových výrobkov do transportného obalového materiálu s cieľom efektívneho využitia baliaceho zariadenia.
- Obsluha strojného zariadenia
- Kontrola počtu kusov v kartóne
- Kontrola obalového materiálu, paliet podľa výrobnej inštrukcie
- Kontrola prepichov a nastrekovanie EAN kódov, kontrola správnosti dátumov výroby, uzavretosti a nepoškodenosti obalového materiálu
- upozorňovanie na poškodenie obalového materiálu, chýbajúci dátum a ďaľšie nezhody
- používanie predpísaných osobných ochranných pomôcok

Miesto výkonu práce: Prievidza
Práca na trojzmennú alebo nepretržitú prevádzku

Nezaujalo Vás to? Nevadí, hľadajte ďalšie zaujímavé pozície na www.karieravnestle.sk
Zaujalo Vás to? Čítajte ďalej!

HODÍTE SA K NÁM, POKIAĽ:
- Minimálne stredné odborné vzdelanie s výučným listom
- Tímový hráč, pretože budete pracovať v tíme
- Manuálna zručnosť a fyzická zdatnosť
- Zdravotná spôsobilosť pre prácu v potravinárstve (potravinársky preukaz)
- Znalosť zásad správnej výrobnej praxe
- Čo sa osobnosti a prístupu týka, hľadáme zamestnancov, ktorí sú schopní, ale hlavne ochotní: pracovať spoľahlivo a zodpovedne; učiť a rozvíjať sa, a neustále sa zlepšovať v tom, čo robia; prispôsobovať sa zmenám, komunikovať a riešiť problémy aj v zložitejších situáciách, zvládajú aj občasný stres, občas sa mu nevyhneme tak ako v bežnom živote, a hlavne, hľadáme ľudí, ktorí majú chuť pracovať a vážia si svoju prácu!

ČO VÁM MÔŽEME PONÚKNUŤ:
Ihneď po nástupe do hlavného pracovného pomeru:
- Základný plat od 650,- EUR
- Mesačný bonus od 62,- EUR
- Zmenové príplatky min 50,- až 150 EUR (podľa typu zmennosti) + ďalšie príplatky podľa legislatívy
- Ročný bonus – až 500,- EUR
- Stravovanie za dotovanú cenu
- Nápoje na pracovisku zdarma
- Možnosť nákupu výrobkov Nestlé za zvýhodnenú cenu
- Podpora vzdelávacích aktivít
- Príspevok na športové aktivity – športový fond
- Účasť na akciách v rámci programu Plus pre Vás od Nestlé
- Výlety, kultúrne a spoločenské spoločenské akcie

Po odpracovaní šiestich mesiacov v hlavnom pracovnom pomere:
- Príspevok na detskú výživu – až 360,- EUR za 2 roky
- Príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie – až 35,- EUR mesačne
- Príspevok na detskú rekreáciu

Ďalšie výhody zamestnancov na hlavný pracovný pomer:
- Odmena k pracovnému a životnému jubileu – až 500,- EUR
- Odmena darcom krvi – až 300,- EUR
- Nevyhnutná sociálna výpomoc
- Návratné bezúročné pôžičky – až 1500,- EUR

V prípade, že Vás táto pozícia zaujala, pošlite nám svoj životopis. Ak bude Váš profil zodpovedať požiadavkám na túto pozíciu, veľmi radi sa s Vami stretneme osobne.

Tešíme sa na Vás!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Čokoláda, cukríky, káva a iné rozpustné nápoje, dehydratované produkty, krmivo pre domácich miláčikov, klinická výživa, detská výživa, cereálne produkty, B2B riešenia pre gastronómiu a nápoje, či prémiová káva... to všetko (a oveľa viac) je Nestlé, najväčšia potravinárska spoločnosť a svete.

Na Slovensku môžete uplatniť svoj potenciál v našom závode Carpathia v Prievidzi, na centrále v Bratislave, alebo v teréne po celej republike.

Hľadáme ľudí so skúsenosťami, čerstvých absolventov, a rovnako aj študentov. Jednoducho všetkých, ktorí chcú naplno využiť svoj potenciál. Pracujúcich manuálne, alebo na kancelárske pozície. Technicky zdatných, a taktiež tých, ktorí radi pracujú s ľuďmi. Pracovitých a zodpovedných. A hlavne ľudí, ktorých práca baví. Hľadáme vás?!

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Adresa spoločnosti