Pridať inzerát

Kardiolog / internista

Nestátní interní oddělení, s.r.o.

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Olomouc, Česko
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 80 000 Kč/měsícPříspěvek na spoření
  • Termín nástupu: Ihned - dle domluvy
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek, zkrácený úvazek

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Lékař v ambulanci, plný nebo zkrácený úvazek.Požadujeme atestaci v oboru kardiologie nebo interny. Ambulantní péče o chronické pacienty.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nadstandardní plat, 5 týdnů dovolené, stravenkový paušál, možnost zajištění služebního bytu za symbolický nájem, přátelský kolektiv. Možnost finančního růstu.

Informace o náboru

Možné pro mladý lékařský pár, pomoc při zařizování potřebných věcí v novém bydlišti.

Požadavky na zaměstnance

student vysoké školy

Vzdělání v oboru

Atestace z interny nebo kardiologie

- více jak 20 let tradice
- stabilní firma
- mezioborová spolupráce
- podpora vzdělávání zaměstnanců, pořádání seminářů pro kolegy z jiných oborů
- pravidelné team building víkendy pro zaměstnance a jejich rodiny

Počet zaměstnanců

20-24 zaměstnanců