Pridať inzerát

Čalúnnik / Čalúnička

NESIA trade s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Banská Štiavnica
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 700 - 1 400 EUR/mesiacMzda na základe skúseností a pracovného výkonu. Jej konečná výška bude závisieť od šikovnosti a praktických skúseností uchádzača. Šikovný pracovník si môže mzdu podstatne navýšiť .
  • Termín nástupu: podľa dohody
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme kolegov na pozíciu čalúnnika.
Lepenie, čalúnenie sedacích súprav, postelí a atypického čalúneného nábytku . Vývoj nových produktov.

Ďakujeme všetkým, ktorí spĺňajú stanovené požiadavky a prejavili o pracovnú pozíciu svoj záujem. Vyhradzujeme si právo spätne kontaktovať len vybraných uchádzačov. Výberové konanie prebieha formou osobného pohovoru.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Počet rokov praxe

2

Prax aspoň tri roky vo výrobe čalúneného nábytku - nevyhnutnosť
Manuálna zručnosť, precíznosť
Cit pre detail a estetiku

Elegantný, kvalitný, dostupný a najmä vyrobený na mieru, to je nábytok z ponuky spoločnosti NESIA trade. Vytvorili sme kolekciu nábytku, ktorá dokáže komplexne riešiť interiér rodinného domu, bytu alebo zariadiť hotel či reštauráciu. Ako samozrejmú súčasť ponuky chápeme individuálny prístup, návrhy a neskôr i realizáciu projektov. Spoločným prvkom našich produktov je kvalita prevedenia a použitých materiálov. Jednotlivé modely sedačiek, pohoviek, postelí a ostatného nábytku ponúkajú širokú variabilitu komponentov, a vždy je alternatívou výroba na mieru úpravou našich modelov, alebo výroba úplne nového modelu na základe prineseného návrhu klienta. Zo širokej škály ponúkaných povrchových materiálov si vyberie určite každý. Dizajn, kvalita a komfort je pre náš nábytok príznačný. Spokojnosť klienta je pre nás prioritou. www.nesia.sk

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Brezová 2826/4B
969 01 Banská Štiavnica