Pridať inzerát

Marketingový/á špecialista/tka

Neovízia s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Röntgenova, Petržalka
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 500 - 2 000 EUR/mesiacOd 1.500 €/mesiac v závislosti od individuálnych skúseností uchádzača.
  • Termín nástupu: Ihneď, príp. dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho československého marketingového tímu hľadáme samostatného, aktívneho a komunikatívneho parťáka, ktorý sa nebojí práce, pretože si ju vie dobre naplánovať a zorganizovať. Rád pracuje na rôznorodých projektoch, ako na strategickej, tak taktickej úrovni a vždy si zachováva zmysel pre detail.

Náplňou Vašej práce bude:
- podieľať sa na správe našich sociálnych sietí a webových stránok;
- budovať pozitívny mediálny obraz kliniky v spolupráci s PR agentúrou;
- realizovať rozličné eventy;
- pracovať s influencermi a dohliadať na ich spoluprácu s nami;
- reportovať o dosiahnutých výsledkoch;
- monitorovať prostredie a vyhľadávať nové marketingové príležitosti;
- spoluracovať na tvorbe komunikačnej stratégie značky;
- spravovať v spolupráci s agentúrou PPC kampane.

- práca v stabilnej slovenskej spoločnosti s hlbším zmyslom, ktorej sú
blízke hodnoty ako čestnosť, otvorenosť, profesionálnosť a inovatívnosť;
- tím spolupracovníkov s ľudských prístupom a ochotou pomôcť;
- možnosť samostatnej sebarealizácie a profesného i osobného rastu;
- komfortné pracovné prostredie v modernej očnej klinike;
- vitamíny a ovocie na pracovisku;
- možnosť ďalšieho vzdelávania;
- elektronické stravné lístky;
- bonusový systém a pravidelné odmeny;
- rast platu v závislosti na výkone;
- nadštandardná zdravotná starostlivosť o zamestnanca a rodinu;
- možnosť korekcie očnej chyby zdarma;
- zľavy v očnej optike pre zamestnancov a ich rodiny;
- zamestnanecké pôžičky;
- poradenstvo pre zamestnancov v daňovej a finančnej oblasti;
- možnosť využiť ubytovanie v Prahe zdarma pre krátkodobé pobyty.

Výberový proces pozostáva z 2 kôl. Min. prvé prebehne prostredníctvom MS Teams (manažérka skupiny sídli v Brne). Spolu so životopisom pošlite aj motivačný list, v ktorom vysvetlíte, prečo sa na danú prácu podľa Vás hodíte. Môžete priložiť aj ďalšie materiály, ktoré prezentujú Vaše schopnosti. Všetko starostlivo prehodnotíme. Vyrozumenie o výsledku výberového konania dostane každý uchádzač. Tešíme sa na Vás.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

marketing

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Skúsenosť s GA a Ad Manager výhodou - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Hľadáme človeka, ktorý:
- sa nebojí prichádzať s novými nápadmi a projektami, ktoré vie dotiahnuť do konca;
- svoje nápady dokáže vyargumentovať a podložiť konkrétnymi dátami;
- pracuje samostatne s plnou zodpovednosťou za výsledok, a pritom je schopný/á fungovať ako súčasť medzinárodného tímu;
- rád/a sa učí nové veci a pracuje na rozvoji;
- vie napísať dobrý text bez chýb a vytvoriť vizuálne zmysluplný obsah;
- je schopný/á cestovať aspoň v určitej miere nielen v rámci Slovenskej, ale aj Českej republiky;
- je aktívny/a vodič/ka v meste aj mimo neho.

Očná klinika NeoVízia je slovenským lídrom v oblasti očnej chirurgie. Klinika poskytuje starostlivosť v Bratislave už od roku 2010 , v roku 2017 sprevádzkovala nové pracovisko v Poprade a od roku 2019 poskytuje ambulantnú starostlivosť aj v Trnave. Od začiatku prinášame na Slovensko inovácie a poskytujeme špičkovú zdravotnú starostlivosť pre slovenských aj zahraničných pacientov s dôrazom na najmodernejšie postupy založené na princípe „evidence based medicine“, individuálny ľudský prístup k pacientom a 5* klientský servis. Disponujeme špičkovými laserami pre korekciu dioptrických vád 3. generácie a aj pre operácie sivého zákalu. NeoVízia Bratislava s plochou 1000m2 je aktuálne najmodernejším očným pracoviskom na Slovensku s tromi operačnými sálami a dvanástimi ambulanciami. Popradská klinika sídli v nových a moderných priestoroch, s rozlohou viac ako 500 m2 a má k dispozícii 6 vyšetrovní a operačnú sálu. Neovízia Trnava poskytuje starostlivosť pre dospelých aj detí a má k dispozícii 5 vyšetrovní. Ročne zbavíme okuliarov a sivého zákalu tisíce pacientov. NeoVízia patrí do skupiny NeoVize, ktorá sa skladá z dvanástich zdravotníckych zariadení a troch očných optík. NeoVízia je držiteľom certifikátu kvality ISO 9001:2016. Sme držiteľom ocenenia Superbrands pre roky 2018, 2019, 2020 a 2021.
www.neovizia.sk

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov