Pridať inzerát

Personálny a mzdový špecialista v Nemocnici Malacky

NEMOCNICA MALACKY

  • Miesto práce: Nemocničná a.s., Duklianskych hrdinov, Malacky
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 040 - 1 300 EUR/mesiacZákladná mzda 1040€ a osobné ohodnotenie 260€
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovnú kolgyňu / kolegu, ktorej / ktorého náplňou bude komplexné spracovanie personálnej a mzdovej agendy:
• administratívne činnosti spojené so vznikom a skončením pracovného pomeru
• vedenie personálnej dokumentácie zamestnancov
• mesačné spracovanie dochádzky a výpočet miezd
• výkazy poistného, prehľadov a hlásení
• reporting
• ročné zúčtovanie dane z príjmov
• participácia na interných projektoch

V rámci systému zamestnaneckých výhod a benefitov Medirex Group poskytujeme:
• zľavu pri poskytovaní platenej zdravotnej starostlivosti aj pre rodinných príslušníkov
• zľavu v nemocničnej lekárni
• MultiSport kartu za zvýhodnenú cenu
• METRO kartu
• príspevok na sporenie do dôchodku
• Refferal bonus - odmena za odporúčanie nového zamestnanca
• odmeny pri pracovných jubileách
• príspevok na stravu nad rámec Zákonníka práce
Zároveň je u nás samozrejmosťou korektný a profesionálny prístup zo strany zamestnávateľa a príjemné pracovné prostredie.

Svoje odborné štruktúrované životopisy prosím zasielajte v slovenskom jazyku. Pracovná pozícia je inzerovaná pre spoločnosť Medirex Servis, s.r.o., miesto výkonu práce Nemocnica Malacky.

Zároveň Vás žiadame o zaslanie súhlasu so spracovaním Vašich osobných údajov uvedených v životopise za účelom spracovania pre potreby výberu inzerovanej pracovnej pozície v zmysle zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a v súlade s Nariadením EP a Rady (EÚ) 2016/679 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov („Nariadenie“).
Osobné údaje uchádzačov, ktorí neuspeli vo výberovom konaní budú do jedného mesiaca od skončenia výberového konania zlikvidované v zmysle uvedeného zákona a Nariadenia.
Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem, kontaktovať budeme iba vybratých uchádzačov spĺňajúcich požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Ostatné znalosti

Mzdové účtovníctvo - pokročilý
Personalistika - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Internet - pokročilý
E-mail - pokročilý

Počet rokov praxe

3

Spoľahlivosť, precíznosť, komunikačné zručnosti, aktívny prístup. Praktické skúsenosti v oblasti personálnej a mzdovej agendy minimálne 3 roky. Znalosť práce v SOFTIPe výhodou.

Neštátna Nemocnica Malacky poskytuje zdravotnú starostlivosť v moderných priestoroch. Patrí medzi nemocnice s menším počtom oddelení, ale s vysokým počtom špecializovaných ambulancií. Pri poskytovaní zdravotnej starostlivosti umožňuje pacientom využívať najnovšie trendy v oblasti diagnostiky, ambulantnej, jednodňovej a ústavnej zdravotnej starostlivosti. Venujeme sa inovatívnej liečbe kmeňovými bunkami.
Našich 400 zamestnancov sa stará o takmer 100 000 obyvateľov v regióne – a vďaka obľúbenosti pacienti stále pribúdajú. Vo vybraných chirurgických odboroch môžu pacienti využívať poskytovanie jednodňovej zdravotnej starostlivosti, čo je v súlade s najnovšími trendmi v oblasti zdravotníctva.
Kvalita poskytovaných služieb je garantovaná nielen skúsenými odborníkmi, ale aj skutočnosťou, že nemocnica má dva certifikáty kvality. Okrem poskytovania zdravotnej starostlivosti nemocnica participuje aj na vedecko-výskumnej činnosti ako aj klinických štúdiách.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Nemocničná a. s.
Duklianskych hrdinov 34
901 22 Malacky

Kontakt

Kontaktná osoba: Veronika Arpášová
Tel.: +421342829138
E-mail: poslať životopis