Pridať inzerát

Customer Support specialist pre US trh

NEBBIA, s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Práca z domu
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 300 - 430 EUR/mesiacv závislosti od flexibility a schopností (v prípade nárastu objemu práce - prehodnotenie mzdových podmienok)
  • Termín nástupu: dohodou
  • Druh pracovného pomeru: na dohodu (brigády)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

V našom E-commerce oddelení, v ktorom sa tím perfekcionistov denno-denne stará o bezproblémový chod, sled aktivít nášho internetového obchodu a poskytovanie zákazníckej podpory tak, aby žiadna zákaznícka potreba nezostala nevybavená, máme priestor pre šikovného študenta, či absolventa VŠ, prípadne každého, kto vie byť "na dráte" z pohodlia domova v čase medzi cca 14:00 - 23:00 hod. pre prípad prichádzajúceho call-u, či e-mail-u zo západu :-)

Aktuálne sa teda focusujeme na rozvoj aktivít vo veľmi zaujímavej trhovej lokalite, a to na Ameriku, a preto nám na poskytnutí kvalitného zákazníckeho servisu veľmi záleží. Ty budeš našou tvárou a hlasom nášho brandu, ktorému budeš robiť dobré meno. Bude to veľká zodpovednosť!

Preto ak si komunikatívny/a a nerobí ti problém kecať plynulo a kultivovane v angličtine, vieš aktívne počúvať a porozumieť, čo od teba zákazník žiada a pohotovo reagovať, aby sme spoločne dosiahli jeho/jej maximálnu spokojnosť, bude to určite WIN - WIN spolupráca!

>> správa prijatých objednávok vo firemnom systéme
>> správa vybavenia objednávok v koordinácii s manažérom skladu,
>> poskytovanie zákazníckeho servisu (aktívna telefonická, mailová komunikácia so zákazníkmi v anglickom jazyku, riešenie dopytov, dotazov, požiadaviek, odporúčania k výberu produktov NEBBIA, poskytovanie informácii k produktom (dostupnosť, veľkosť, farba, materiál a pod.), poskytovanie informácii k stavu vybavenia objednávky, k preprave, príp. reklamácii, komunikácia ohľadom zmien v obj. (tovar, zmena spôsobu dopravy / platby).
>> doplnkový predaj – crosselling
>> súvisiaca administratíva, štatistiky a reporty

- práca na Remote z pohodlia domova, s prípadnými návštevami žilinskej centrály pre potreby školení v produktovom porfóliu a zákazníckeho servisu,
- firemný tel, ntb,
- zoomovať budeš s mladým, kreatívnym, dynamickým ale hlavne ambicióznym kolektívom nabitým pozitívnou energiou, kukni: https://nebbia.fitness/sk/b/team,
- zľavy na NEBBIA produkty
- LEGENDÁRNE NEBBIA PARTY'S, teambuildingy, firemné narodeniny, vianočné adventné piatky, koncoročná párty
- firemný ntb, tel, automobil (na pracovný účel)
a pod.

Verím, že ťa naša spoločnosť a ponuka oslovila. Ak si zhodnotil/a, že spĺňaš naše požiadavky a myslíš, že práve ty si tým najvhodnejším kandidátom, práca v tejto oblasti je pre teba number one, tak nám pošli svoj životopis v slovenskom jazyku s fotografiou a tiež nám napíš čo je v tvojom živote najväčším motorom a práci naj motiváciou. CV (s udelením súhlasu so spracovaním os. údajov) a ML zašli na e-mail: career@nebbia.biz

Ďakujeme a vážime si záujem každého jedného kandidáta, avšak vzhľadom na časovú náročnosť si vyhradzujeme právo kontaktovať iba tých uchádzačov, ktorí spĺňajú požadované podmienky.

A teda v prípade, že ťa telefonicky alebo e-mailom nekontaktujeme a nepozveme na osobné stretnutie do dvoch týždňov od termínu ukončenia výberového konania považuj výberové konanie na túto pozíciu za uzavretú a personálne obsadenú vhodným kandidátom.

Napokon nám dovoľ, aby sme ťa informovali o tom, že v zmysle súhlasu so spracovaním osobných údajov budú tvoje osobné údaje ponechané v našej internej databáze uchádzačov a uchované po dobu jedného roka s cieľom kontaktovania ťa, v prípade rozširovania nášho NEBBIA teamu alebo uvoľnenia pracovného miesta. V rámci tejto doby tvoje osobné údaje nebudú poskytnuté žiadnej tretej strane a po uplynutí tejto doby budú z databázy vymazané. V prípade, že si neželáš aby sme tvoje os. údaje v našej databáze uchovávali nás kontaktuj na career@nebbia.biz.

TEAM NEBBIA
career@nebbia.biz

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

e-commerce, obchod, manažment, marketing

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Internet - pokročilý
E-mail - pokročilý
Microsoft Office - pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

top angličtina je must have
skúsenosť so zákazníckym servisom - veľká výhoda
komunikatívnosť
dôslednosť
flexibilita
ochota učiť sa

NEBBIA sro patrí do skupiny NEBBIA GROUP a.s. celosvetovo pôsobiaca spoločnosť, jeden z najznámejších brandov a najväčších hráčov vo výrobe a distribúcii fitness & bodybuilding oblečenia. Svoje produkty predávame okrem vlastných kamenných predajní aj cez eshop, sieť B2B partnerov a franšízingové predajne.

Prečítaj si o nás viac v BIO : https://nebbia.fitness/sk/p/o-spolocnosti
Tešíme sa na teba!
Yes You Can

Adresa spoločnosti

NEBBIA, s.r.o.
Dlhá 74/85
01009 Žilina