Pridať inzerát

Oblastný manažér-ka pre divíziu Maintenance Facilities

NCH SLOVAKIA s.r.o.

  • Miesto práce: Prešovský kraj, Košický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2 000 - 3 500 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: 01.09.2022
  • Druh pracovného pomeru: živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- rozširujeme náš tím o pozíciu Oblastný manažér / manažérka pre oblasť Košice - Prešov
- zaoberať sa budete predajom chemických prípravkov do údržby a výroby pre priemysel a služby; našim zákazníkom ponúkame komplexný sortiment prípravkov na odmasťovanie, odstraňovanie vodného kameňa a usadenín, ošetrenie a opravy povrchov, hygienu, sanitáciu, ošetrenie odpadových systémov
- budete mať na starosti skúmanie a využívanie trhového potenciálu v oblasti predaja
- súčasťou práce je konzultácia a návrhy technického riešenia
- starostlivosť o existujúcich a vyhľadávanie nových zákazníkov v rámci okresov Košice - Prešov
- zavádzanie nových výrobkov na trh (po zaškolení)
-používanie CRM systému

- garantovaná čiastka prvý rok a provízie z predaja nad rámec podľa vášho výkonu
- výhradné zastúpenie v regióne
- individuálny a intenzívny tréning a systém školení
- zázemie a perspektíva silnej spoločnosti s vlastnými výrobnými závodmi
- flexibilná pracovná doba a časová nezávislosť
- iPad vrátane hradených dátových služieb a online odborné materiály
-firemné akcie
-priateľský tím kolegov
-možnosť občasnej práce z domova

Ďalej
- zaistíme profesionálny tréning
- dostanete príležitosť ku kariérnemu postupu po úspešnom zaučení (tréner, manažér)

Informácie o výberovom konaní

Životopis pošlite elektronicky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáme kandidátov, ktorí
• preferujú nezávislú prácu zameranú na výsledky
• majú vynikajúce komunikačné schopnosti a schopnosť riešiť problémy
• sú prozákaznícky zameraní
• dokončili minimálne strednú školu
• sú podnikaví a proaktívni
• vlastnia vodičské oprávnenie a vlastný automobil
• majú bydlisko v regióne
• rozumejú si s počítačom (budete pracovať v systéme CRM, posielať e-maily zákazníkom a občas vyplníte tabuľku v Exceli)

NCH SLOVAKIA s.r.o. je mimoriadne úspešná firma v SR od r. 1994. Sme dcérska spol. NCH CORPORATION, ktorá v 55-tich krajinách predáva stovky vlastných chemických produktov a poskytuje aj komplexné servisné služby cez sieť vyše 10.000 obchodno-technických špecialistov. V 5 technických divíziách riešime rôzne oblasti údržby: v div. Lubrication oblasť mazania strojov, výrobných liniek, mechanizmov, automobilov a i., v div. Waste Water riešime problematiku odpadových vôd, v div. Maintenance komplexný program chemickej údržby pre priemysel a služby, v div. Chem-Aqua chemické úpravy technických vôd, v div. Pure Solve odmasťovacie zariadenia.
NCH vyvíja, vyrába a predáva produkty koncovým užívateľom vo všetkých priemyselných odvetviach.
V SR máme 40 obch.-tech. zástupcov, z ktorých 36 je s nami viac ako 10 rokov, z nich 8 je s nami viac ako 17 rokov.
Viac informácií nájdete na našich webových stránkach https://www.ncheurope.com/sk/