Pridať inzerát

Produktový špecialista / Nákupca kategórie IT

NAY a.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Tuhovská 15, Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 600 EUR/mesiacod 1600 €
  • Termín nástupu: ASAP

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Zodpovednosť za priradené tovarové IT  kategórie
  •  Reporting, kontrola a plnenie KPI
  •  Komunikácia a organizácia obchodných rokovaní  s dodávateľmi
  •  Dojednanie zmluvných  podmienok a  dodávateľských zmlúv
  • Tendre a výber dodávateľov, produktov
  • Správa produktového portfólia za vlastnú priradenú kategóriu (sortiment, zásoby, ceny)
  • Nakupná a predajná cenotvorba
  • Nominácia a výber produktov pre marketingovú komunikaciu
  • Operatívne úlohy

- motivujúce platové podmienky

 - flexibilný pracovný čas

 - karta Multisport

 - podpora vzdelávania formou konferencií a workshopov

Zaslaním Vášho životopisu zároveň dávate súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov za účelom výberu kandidátov v zmysle Zákona č.18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • analytické a logické myslenie , flexibilita
  • znalosť IT sorimentu a trhu
  • anglický jazyk aktívne

NAY a.s. je najväčším špecializovaným maloobchodným predajcom spotrebnej elektroniky v Slovenskej republike s trhovým podielom približne 25 %.

Na trhu pôsobí od začiatku 90-tych rokov minulého storočia. Patrí medzi spoločnosti, ktoré inováciami formovali a dodnes formujú podobu maloobchodného trhu na Slovensku. NAY priniesla na trh svetové značky elektroniky, franchisingový model, veľkoformátové predajne, jeden z prvých lojalitných programov, dlhý rad doplnkových služieb a dnes je jedným z pionerov omnichannelovej maloobchodnej stratégie Slovenska.

Od roku 2013 NAY pravidelne získava ocenenie Superbrands Awards, ktoré je známkou kvality výrobkov a služieb, a od roku 2015 získava aj ocenenie MasterCard obchodník roka v kategórii obchodník s elektronikou.

NAY je signatárom výzvy prijatelni.sk, podporovateľom neziskovej organizácie Dobrý anjel a členom Business Leaders Forum.

Súčasťou koncernu spoločnosti NAY a.s. je aj jej dcérska spoločnosť Electro World s.r.o. v Českej republike.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

NAY, a.s.
Tuhovská 15 P.O.BOX 10
830 06 Bratislava 36