Pridať inzerát

Špecialista oddelenia IT

NAY a.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Tuhovská 15, Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 450 EUR/mesiac1 450 €
  • Termín nástupu: ASAP

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- technická podpora užívateľov predajní na diaľku

- techická podpora užívateľov centrálny osobne a na diaľku - administrácia Active Directory - inštalácia a údržba pracovných staníc, tlačiarní a ďalších zariadení

- prideľovanie a evidencia IT HW užívateľov

- spolupráca na IT projektoch

- práca v príjemnom kolektíve v úspešnej spoločnosti

- motivujúce finančné ohodnotenie

- služobný notebook a mobilný telefón

- vianočná poukážka

- výhodný mobilný paušál pre rodinný príslušníkov

- zamestnanecké zľavy

- dovolenka naviac

- 13.plat

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Zaslaním Vášho životopisu zároveň dávate súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov za účelom výberu kandidátov v zmysle Zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Počet rokov praxe

3

- minimálne stredoškolské vzdelanie s maturitou

 - anglický jazyk - minimálne schopnosť čítať technickú dokumentáciu

- orientácia v IT prostredí

- znalosť HW výpočtovej techniky

- veľmi dobrá znalosť prostredia Microsoft Windows, Windows Server a MS Office

- samostatný, zodpovedný a dôsledný prístup k práci

- ochota učit sa

- aktívny vodič sk. B

NAY a.s.

- je najväčším špecializovaným maloobchodným predajcom elektroniky v Slovenskej republike s trhovým podielom približne 25 %, s najširším portfóliom produktov čiernej, bielej a počítačovej techniky od najrenomovanejších svetových značiek na svete spolu s rozsiahlou ponukou moderných a funkčných služieb.

- na trh sme vstúpili v roku 1992. Od roku 1998 sme začali budovať sieť moderných veľkoformátových predajní pod značkou NAY Elektrodom s priemernou plochou 1700 m2.

- v súčasnosti máme 36 predajní v 30 mestách po celom Slovensku a 19 predajní Electro World v Českej republike

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

NAY, a.s.
Tuhovská 15 P.O.BOX 10
830 06 Bratislava 36