Pridať inzerát

Senior Software Technical Lead

Natuvion Slovakia s.r.o.

  • Miesto práce: Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 3 500 - 3 800 EUR/mesiac+ odmeny vyplácané 2x ročne
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Natuvion rozširuje svoj tím o nového kolegu, ktorý zastreší naše medzinárodné projekty ako technický líder vývoja webových a mobilných aplikácií pre zahraničných zákazníkov pôsobiacich v automobilovom a stavebnom priemysle . Hľadáme šikovného a samostaného developera, ktorý si vie poradiť v každej situácii a vie navrhovať inovatívne riešenia s využitím nových technológií. Ponúkame ti jedinečnú šancu vytvárať projekt podľa vlastných predstáv (namiesto pevne stanovených zadaní). Náš zákazník má predstavu, čo by mali aplikácie obsahovať (trackovanie GPS dát, asset tracking, timesheet, QR kódy, notifikácie o počasí, ...) a my máme know-how a skvelý tím kolegov, ktorý zhmotní túto predstavu do funkčnej mobilnej (iOS a Android) a webovej (Spring a Angular12) aplikácie, ktorá je nasadená na cloudovom riešení AWS.

Software budú denne využívať stovky používateľov. Aplikácia bude využívať externé moduly tretích strán (API/ERP). Súčasťou bude aj plánovanie časov, vytváranie reportov a export dát do systémov tretích strán. Hľadáme primárne JAVA backend developera, ale ak máš chuť čiastočne sa zapojiť aj do frontendu alebo mobilného vývoja, dvere sú ti otvorené :-)

V našom tíme ponúkame voľnosť vlastného technologického rozhodovania na projekte. Pridaj sa k nášmu #teamgreen a participuj s nami na nasledovných činnostiach:
* analýza klientskych požiadaviek
* návrh architektúry & vývoj softvérových aplikácií
* etapizácia projektu, delegovanie úloh na ostatných členov tímu (analýza, programovanie, testovanie) a tvorba odhadov
* spolupráca so všetkými stakeholdermi počas celého projektového cyklu (analýza, návrh, implementácia, nasadenie a podpora)

- odmeny vyplácané 2x ročne
- príležitosť pre kariérny rozvoj v medzinárodnej spoločnosti
- plochá organizačná štruktúra, krátke komunikačné kanály, open door policy
- vzdelávanie a odborná príprava prostredníctvom pravidelných školení, workshopov a firemných meetingov
- možnosť proaktívne sa zapojiť do Vami preferovaných projektov
- zaujimavé SAP projekty a profesionálny tím kolegov
- výber smartfónu a notebooku podľa preferencie (+ paušál k telefónu)
- plne hradená multisport karta
- flexibilná pracovná doba
- nápoje a občerstvenie na pracovisku
- možnosť využitia home-office
- príspevok na stravovanie nad rámec zákona
- finančný príspevok na podporu ekologickej mobility (bicykel / e-bicykel / e-kolobežka)
- finančný príspevok pri narodení dieťaťa & svadbe
- referal program - finančná odmena za odporučenie zamestnanca
- firemné zľavy - prístup ku Corporate Benefits Platform (zľavy na produkty a služby od viac ako 800 poskytovateľov)

Informácie o výberovom konaní

Požadované skills:
must have: Java, Spring, PostgreSQL, REST API, JSON, GIT, JWT
nice to have: Angular, Typescript, Bootstrap, AWS, HTML, CSS, Gitlab/JIRA

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Java - Pokročilý
Spring - Mierne pokročilý

- organizačné a koordinačné zručnosti

Ako Gold a inovačný partner spoločnosti SAP s centrálou v Nemecku máme rozsiahle know-how v softvérových projektoch SAP® a výbornú orientáciu v podnikových procesoch naprieč rôznymi odvetviami. Našich zákazníkov podporujeme inovatívnymi, technologicky vedúcimi procesmi a riešeniami šitými na mieru v oblastiach SAP Cloud Platform Development, Transformation, Cyber Security, ochrany osobných údajov a správy a analýzy dát.

Zameriavame sa najmä na implementáciu GDPR riešení v oblasti SAP IS-U, Cloud Development, kompletný vývoj v ABAP/4 a celkové poradenstvo v oblasti SAP.