Pridať inzerát

IT projektová asistentka s nemeckým jazykom

Natuvion Slovakia s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 300 EUR/mesiacod 1.300€ brutto v závislosti od skúseností
  • Termín nástupu: dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do mladého kolektívu hľadáme šikovnú kolegyňu/kolegu, ktorú/ktorého zaujíma oblasť IT a hľadá pozíciu v stabilnej spoločnosti so skvelou firemnou kultúrou a plochou organizačnou štruktúrou.
Náplň práce:
• koordinácia projektov v oblasti IT
• zabezpečovanie administratívnej podpory pre pridelené projekty (kontrola výkazov a reportov, príprava podkladov)
• riadenie zákazníckej a internej komunikácie v nemeckom a slovenskom jazyku
• vytváranie projektovej dokumentácie

- príležitosť pre kariérny rozvoj v medzinárodnej spoločnosti
- plochá organizačná štruktúra, krátke komunikačné kanály, open door policy
- notebook a smartphone podľa vlastnej preferencie aj na súkromné účely
- zaujimavé SAP projekty a profesionálny tím kolegov
- pravidelné teambuildingy
- stravné nad rámec uvedený v zákone
- plne hradená multisport karta
- flexibilná pracovná doba
- možnosť využitia home-office po zapracovaní
- nápoje & snack na pracovisku

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

• ukončené vysokoškolské vzdelanie v odbore informačných technológií alebo v ekonomickom smere
• štrukturálne myslenie a analytický prístup
• výborné organizačné a komunikačné schopnosti - schopnosť plynule komunikovať v nemčine (min. B2), anglický jazyk výhodou
• proaktívny prístup

Ako Gold a inovačný partner spoločnosti SAP s centrálou v Nemecku máme rozsiahle know-how v softvérových projektoch SAP® a výbornú orientáciu v podnikových procesoch naprieč rôznymi odvetviami. Našich zákazníkov podporujeme inovatívnymi, technologicky vedúcimi procesmi a riešeniami šitými na mieru v oblastiach SAP Cloud Platform Development, Transformation, Cyber Security, ochrany osobných údajov a správy a analýzy dát.

Zameriavame sa najmä na implementáciu GDPR riešení v oblasti SAP IS-U, Cloud Development, kompletný vývoj v ABAP/4 a celkové poradenstvo v oblasti SAP.

Adresa spoločnosti

Digital Park III, Einsteinova 19
851 01 Bratislava

Kontakt