Pridať inzerát

Zákaznícka podpora a administratívny pracovník pre eshop

Naturzon s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Letná, Poprad-Juh 3
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 750 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: ASAP

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme do tímu kolegyňu/kolegu, ktorého náplňou práce bude hlavne:

· Telefonická a emailová zákaznícka podpora
· Administratívne vybavovanie objednávok a fakturácia
· Administrácia webových stránok
· Listing nových produktov do systému
· Spolupráca s externými dodávateľmi, objednávanie tovarov
· Podieľanie sa na rozvoji a vylepšovaní našich e-shopov

• Trvalý pracovný pomer v skvelom kolektíve
• Práca v jednozmennej prevádzke
• Transparentné a zaujímavé platové ohodnotenie
• Voľnosť pri rozhodovaní a riešení pracovných záležitostí
• Osobný prístup k zamestnancom
• Práca v mladom a dynamickom kolektíve rozrastajúcej sa firmy s možnosťou osobnostného a profesionálneho rastu

Ďakujeme za Váš záujem o prácu v našej spoločnosti. Ak hľadáte zaujímavú prácu v príjemnom pracovnom prostredí, kde získate veľa skúseností a budete dôležitým členom tímu ste na správnom mieste. Kontaktovať budeme vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Google Drive - Základy

• Dobré komunikačné schopnosti
• Vysoká miera samostatnosti
• Precíznosť a dôslednosť
• Schopnosť vyhodnocovať a určovať priority
• Organizačné schopnosti
• Logické myslenie

Spoločnosť Naturzon s.r.o. sa zameriava na e-commerce na domácom trhu a v zahraničí. Prevádzkujeme niekoľko e-shopov s rôznym zameraním. Úspech našej spoločnosti je postavený na vždy pozitívne naladenom, ambicióznom a efektívnom tíme, ktorý je otvorený profesionálnym výzvam.

Adresa spoločnosti

Natruzon s.r.o.
Tolstého 3237/13
05801 POPRAD