Pridať inzerát

Pracovník vo výrobe so spracovaním dreva

Naturaliv, s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Čunovo
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 8 EUR/hod.Preferujeme prácu na živnosť. Cena práce podľa schopností a zručnosti a typu pracovného vzťahu (brigáda alebo trvalý PP /živnosť alebo zamestnanec/) Brigáda od 5-8,-EUR/ hod. a Trvalý PP/živnosť od 7 do 12,- EUR/ hod.
  • Termín nástupu: čo najskôr
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Výroba Júrt a s tým súvisiacich výrobkov s drevených komponentov (stĺpikov, roštu steny, rámov na dvere, stropné tyče, mobilné podlahy, kupola atď.). Výroba prebieha v dielni v Čunove.
Práca zahŕňa príležitostné cestovanie v rámci montáže júrt u zákazníka (možná dohoda cestovať len na určite miesta). Hľadáme viacerých zamestnancov / živnostníkov.

Možnosť poskytnúť ubytovanie bez poplatku. Dlhodobá spolupráca

V prípade záujmu o prácu pošlite životopis s faktickými údajmi o škole, praxi a Vašich zručnosti na e-mail: praca@mongolskejurty.sk
Informácie o pozíciach Vám radi poskytneme aj telefonicky na t.č.: 0903 237 607
Pohovory budú prebiehať vo výrobe v Čunove.
Informácie o firme nájdete aj na www.mongolskejurty.sk

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Spracovanie dreva, stavebné, technické

Prax na pozícii/v oblasti

min. 1 rok na pozíciu brigádnika a asistenta majstra a 4 roky na majstra v oblasti spracovaní dreva

Technicky typ, spoľahlivý, výhodou je prax v stolárskej alebo inej výrobnej drevospracujúcej prevádzke.

Výroba a montáž Mongólskych júrt

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov