Pridať inzerát

Pokladníčka/Pokladník

Natacha Pacal

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: ihneď
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, na dohodu (brigády)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

obsluha zákazníkov v prevádzke s rýchlym občerstvením v nákupnom centre AVION, práca s registračnou pokladňou a platobným terminálom, výdaj jedál a nápojov, prípravné práce v kuchyni, udržiavanie čistoty na pracovisku.

Bližšie informácie budú poskytnuté na osobnom stretnutí, ktoré bude dohodnuté po telefonickom dohovore.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.10.2021 (ostáva ešte 43 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

gastronómia, služby

Hľadáme milých, usmievavých, priateľských, flexibilných a vždy dobre naladených ľudí do našich tímov v nakupnych centrách.Hlavnou náplňou práce je výdaj jedla spojený s prácou na registračnej pokladni . Práca je vhodná aj pre študentov externého štúdia.

Na slovenskom gastronomickom trhu sme od roku 2002 a do nášho portfólia patria úspešné značky FRESH, KOLIBA, Jedáleň VERT, utaliana, a Natacha Pacal Patisserie. Do našej gastronomickej rodiny pribudla aj Natacha Pacal Restaurant. Radi by sme posilnili naše tímy práve o Vás. Sme rodinná firma, ktorá sa už dlhé roky drží motta " varíme ako doma ". Staňte sa jedným z nás.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

NATACHA PACAL
Šintavská 10
85105 Bratislava

Kontakt