Pridať inzerát

Vedúca kuchyne - asistent liečebnej výživy, diétna sestra

NÁRUČ Senior & Junior

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Fedákova 5, Dúbravka
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 200 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: ihneď
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Koordinovanie a organizovanie stravovacej jednotky, starostlivosť o zamestnancov v stravovacej jednotke,
• Zabezpečenie údržby a materiálno-technického vybavenia stravovacieho zariadenia,
• Zabezpečovanie dodávky tovaru, priame spojenie s dodávateľmi,
• Zodpovednosť za uskladnenie potravín, sledovanie platnosti záručných lehôt, kontrola nezávadnosti skladovaných potravín,
• Vedenie skladového hospodárstva,
• Vedúca menšieho tímu - 5 osôb - hodnotenie výkonu a kvality vykonanej práce pracovníkov stravovacieho zariadenia,
• Zostavovanie jedálneho lístka,
• Sledovanie čerpania denného finančného limitu určeného na potraviny použité k príprave stravy,
• Zabezpečovanie prípravy jedál podľa materiálno-spotrebných noriem,
• Kontrola správnosti evidencie stravovaných osôb,
• Vykonávanie a plnenie ďalších úloh, súvisiacich s dohodnutým druhom práce podľa pokynov priameho nadriadeného zamestnanca.

- strava zabezpečená na pracovisku,
- vernostný bonus,
- 2 krát ročne masáž,
- 4 dni dovolenky nad rámec,
- teambuilding,
- karta multisport.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Počet rokov praxe

3

iniciatívnosť
cieľavedomosť
ochota pomáhať (zmysel pre spolupatričnosť)
samostatnosť
analyzovanie a riešenie problémov
zodpovednosť

Občianske združenie NÁRUČ Senior & Junior je zriaďovateľom
Centra sociálnych služieb NÁRUČ Senior & Junior, ktoré poskytuje sociálne služby v 2 prevádzkach - v Bratislave na Fedákovej 5 a v Solčanoch pri Topoľčanoch celkom 80-tim odkázaným seniorom a opusteným matkám s deťmi.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov