Pridať inzerát

Mechanik Oddelenia zdravotníckej techniky

Národný ústav detských chorôb

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Limbová, Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 890 EUR/mesiacnástupný plat 1000,-€ základný mzdy 890,-€ +od 110,-€ osobný príplatok
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- diagnostikovanie porúch zložitých zdravotníckych prístrojov a zariadení;
- samostatné vykonávanie odbornej práce pri opravách, meraniach a preventívnych prehliadkach zdravotníckych prístrojov;
- vypracovávanie podkladov pre nákup náhradných dielov a spotrebného materiálu k zdravotníckym prístrojom vrátane špecifikácie a katalógového čísla.

- práca v príjemnom a prestížnom pracovnom prostredí;
- osobné ohodnotenie;
- skrátený pracovný čas;
- týždeň dovolenky navyše podľa kolektívnej zmluvy;
- možnosť poskytnutia ubytovania;
- stravovanie v závodnej jedálni (1,00 € je platba zamestnanca za stravný lístok);
- príspevok zo sociálneho fondu v zmysle kolektívnej zmluvy na detskú rekreáciu, životné jubileá, pracovné výročia atď.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

elektrotechnika

Osvedčenie na vykonávanie činnosti na technickom zariadení elektrickom (samostatný elektrotechnik) podľa vyhlášky Ministerstva práce, sociálnych vecí a rodiny Slovenskej republiky č. 508/2009 Z. z., ktorou sa ustanovujú podrobnosti na zaistenie bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci s technickými zariadeniami tlakovými, zdvíhacími, elektrickými a plynovými a ktorou sa ustanovujú technické zariadenia, ktoré sa považujú za vyhradené technické zariadenia v znení neskorších predpisov (§ 15 ods. 1)

Národný ústav detských chorôb je vysokošpecializované pracovisko poskytujúce zdravotnú starostlivosť pacientom detského veku. Základným poslaním NÚDCH je plniť úlohy súvisiace so starostlivosťou o ochranu, zachovanie a navrátenie zdravia pacientom od narodenia do 18 rokov + 364 dní poskytovaním zdravotnej starostlivosti. Našou prednosťou je profesionálna a vysoko kvalitná práca všetkých zamestnancov.

Adresa spoločnosti

Limbová 1
833 40 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Adriana Dobiašová
Tel.: +421259371609
E-mail: poslať životopis