Pridať inzerát

Samostatný odborný účtovník

Národný ústav detských chorôb

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Limbová 1, Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 100 EUR/mesiacod 850,- € podľa odbornej praxe + osobné ohodnotenie
  • Termín nástupu: 1.1.2020

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• účtovanie režijných-prevádzkových dodávateľských faktúr priebežne;
• zabezpečuje odborné účtovnícke práce na základe došlých faktúr hradených z prevádzky, z darovania a pod.;
• denné a mesačné spracovanie salda záväzkov;
• účtovanie špecifických účtovných prípadov a interných dokladov;
• mesačné inventarizácie vybraných účtov hlavnej knihy;
• mesačné hlásenie platieb od zdravotných poisťovní;
• podpisovanie dodávateľských faktúr a kontrola rozpočtových klasifikácií a kontrola zaúčtovania faktúr a úhrad podľa rozpočtových klasifikácií;
• práca s RIS (rozpočtový informačný systém) práca so štátnou pokladnicou, zabezpečuje nahrávanie, doručovanie príkazov na úhrady;
• ostatné administratívne práce súvisiace s pracovnou pozíciou.

- skrátený pracovný čas;
- týždeň dovolenky navyše podľa kolektívnej zmluvy;
- práca v príjemnom pracovnom prostredí;
- možnosť rozvíjať sa profesne aj osobnostne v tíme;
- možnosť poskytnutia ubytovania;
- stravovanie v jedálni NÚDCH (0,80 € je platba zamestnanca za stravný lístok);
- príspevok zo sociálneho fondu v zmysle kolektívnej zmluvy na detskú rekreáciu, životné jubileá, pracovné výročia atď.;
- príspevok na rekreáciu;
- zvýhodnené ceny na kultúrne podujatia a iné výhody vyplývajúce z kolektívnej zmluvy.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomika

Ostatné znalosti

Fakturácia - expert
Podvojné účtovníctvo - expert
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

komunikatívnosť, príjemné vystupovanie
- flexibilita a schopnosť rýchlo sa učiť
- zodpovednosť a spoľahlivosť
- korektnosť a lojálny prístup k zamestnávateľovi
- ochota spolupracovať v tíme

Národný ústav detských chorôb je vysokošpecializované pracovisko poskytujúce zdravotnú starostlivosť pacientom detského veku. Základným poslaním NÚDCH je plniť úlohy súvisiace so starostlivosťou o ochranu, zachovanie a navrátenie zdravia pacientom od narodenia do 18 rokov + 364 dní poskytovaním zdravotnej starostlivosti. Našou prednosťou je profesionálna a vysoko kvalitná práca všetkých zamestnancov.

Adresa spoločnosti

Limbová 1
833 40 Bratislava