Pridať inzerát

Zamestnanec pre oddelenie predmetových olympiád a súťaží

Národný inštitút vzdelávania a mládeže

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Karloveská, Karlova Ves
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 096,5 EUR/mesiacVýsledný plat sa skladá z tarifného platu a osobného príplatku (ten je priznaný na základe odbornosti, skúseností a pracovného nasadenia zamestnanca). Tarifný plat bude určený v závislosti od počtu rokov započítanej praxe, min. 1096,50 Eur brutto. Predpokladaný výsledný plat 1400,- EUR brutto.
  • Termín nástupu: asap, prípadne dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zamestnanec vykonáva odborné a špecializované činnosti súvisiace s podporou talentovaných detí a mládeže, a to najmä: organizáciu celoštátnych kôl súťaží v rámci celej SR, sústredení pred medzinárodnými súťažami, zasadnutí komisií, zabezpečuje vycestovania slovenských delegácií na medzinárodné súťaže, poskytuje konzultácie a poradenstvo pre organizátorov súťaží, súťažiacich, rodičov a pedagógov v oblasti súťaží. Zabezpečuje agendu súťažných úloh.
Pracovný pomer sa uzatvára na zastupovanie počas materskej a rodičovskej dovolenky s perspektívou predĺženia na dobu neurčitú.

pružná pracovná doba, možnosť osobného a profesionálneho rastu, zamestnanecké benefity (príspevok na stravovanie, 5 dní dovolenky naviac, príspevky zamestnávateľa na DDS, príspevky zo sociálneho fondu v zmysle kolektívnej zmluvy), tvorivé pracovné prostredie

Životopis vo formáte Europass spolu s motivačným listom a žiadosťou o prijatie do zamestnania posielajte prosím e-mailom na adresy: [email protected]

Uchádzači, ktorí spĺňajú požadované kritériá, budú pozvaní na osobné stretnutie.

Životopis, motivačný list a tiež žiadosť o prijatie do zamestnania, prosím, zasielajte oddelene v samostatných súboroch.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Kultivovaný písomný a ústny prejav
Prezentačné zručnosti
Flexibilita, zodpovednosť, samostatnosť, schopnosť organizovania a plánovania práce
Schopnosť tímovej práce
Odolnosť voči stresu
Konštruktívny prístup k riešeniu problémov
Aktívny vodič, vodičský preukaz sk. B
Skúsenosti s prácou s deťmi a mládežou a organizovaním podujatí sú výhodou.

Národný inštitút vzdelávania a mládeže je príspevková organizácia Ministerstva školstva, vedy, výskumu a športu Slovenskej republiky, ktorá vznikla 1. júla 2022 zlúčením organizácií Metodicko-pedagogické centrum (MPC), Slovenská pedagogická knižnica (SPK), Štátny pedagogický ústav (ŠPÚ), IUVENTA – Slovenský inštitút mládeže a Národný ústav certifikovaných meraní vzdelávania (NÚCEM). Národný inštitút vzdelávania a mládeže pôsobí v oblasti predprimárneho vzdelávania, základného vzdelávania a stredného vzdelávania, špeciálneho vzdelávania a inkluzívneho vzdelávania, základného umeleckého vzdelávania, jazykového vzdelávania a záujmového vzdelávania, v oblasti podpory profesijného rozvoja pedagogických zamestnancov odborných zamestnancov, v oblasti celoživotného vzdelávania, v oblasti práce s mládežou a v oblasti monitorovania a hodnotenia kvality výchovy a vzdelávania a výskumu v uvedených oblastiach. Poskytuje vzdelávanie a poradenstvo pedagogickým a nepedagogickým zamestnancom, metodicky usmerňuje školy a školské zariadenia, aplikuje pedagogický výskum, organizuje predmetové olympiády a súťaže, poskytuje externé testovanie na školách, neformálne vzdelávanie mládeže či spravovanie knižničného fondu. Zároveň reflektuje potreby vzdelávania pre moderné školstvo, plní aktivity z Plánu obnovy a odolnosti SR a realizuje projekty financované Európskou úniou na národnej a medzinárodnej úrovni.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov