Pridať inzerát

Špecialista tunelov

Národná diaľničná spoločnosť, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Dúbravská cesta 14, Karlova Ves
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 550 EUR/mesiac+ osobné ohodnotenie v závislosti od praxe kandidáta a ďalšie odmeny
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Na oddelenie stavebných objektov tunelov hľadáme kolegu so stavebno - technickým zameraním.

Vašou úlohou bude:
- zabezpečovanie úloh a plánovanie krátkodobých a dlhodobých plánov údržby a opráv na stavebných objektoch tunelov,
- riadenie a usmerňovanie stavebnej údržby tunelových objektov,
- vypracovanie technických podkladov pre proces verejného obstarávania,
- posudzovanie a spolupráca pri zabezpečovaní a prerokovaní všetkých stupňov dokumentácií cestných tunelov vo výstavbe,
- aktívna účasť na kontrolných dňoch počas výstavby a účasť na preberacích konaniach,
- pripomienkovanie smerníc, technických predpisov, noriem týkajúcich sa stavebných objektov tunelov,
- služobné cesty v rámci SR, počas jarných a jesenných uzávierok tunelov aj počas víkendov

- práca v stabilnej spoločnosti, ktorá získala 4. miesto v ankete Najzamestnávateľ roka 2020 v kategórii Doprava a logistika,
- príjemne pracovné prostredie v nových priestoroch business centra,
- pružný pracovný čas,
- skrátený pracovný čas na 37,5 hodiny,
- benefity podľa Kolektívnej zmluvy,
- príspevok vo výške ročnej diaľničnej známky,
- príspevok do III. piliera (Doplnkové dôchodkové sporenie,)
- stravné lístky poskytované aj počas čerpania dovolenky,
- plus 5 dní dovolenky navyše oproti ZP.
- možnosť využívať vlastné rekreačne zariadenie,
- možnosť odborného vzdelávania.

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Údaje, ktoré nám poskytnete starostlivo posúdime a spracujeme v súlade so zákonom o ochrane osobných údajov. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.
Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebná fakulta - inžinierske konštrukcie a dopravné stavby

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Mierne pokročilý
Microsoft Outlook - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

- zodpovedný prístup k práci
- samostatnosť
- tímový duch
- komunikačné zručnosti

Národná diaľničná spoločnosť vznikla v roku 2005 a jej 100% akcionárom je štát.
Zamestnáva viac ako 1 800 ľudí.
Úlohou spoločnosti je napĺňať ciele Programu prípravy a výstavby diaľnic, ktorý schvaľuje Vláda Slovenskej republiky.
Zabezpečuje niekoľko veľmi významných a štátom regulovaných činností, predovšetkým plánovanie, prípravu a výstavbu diaľnic, ich údržbu a realizáciu opráv.
V spolupráci s prevádzkovateľom mýtneho systému zabezpečuje spoplatnenie cestnej infraštruktúry v SR.
Pridanou hodnotou služieb, ktoré strediská vykonávajú je bezplatná služba pre motoristov Diaľničná patrola. Svojou činnosťou zvyšuje úroveň bezpečnosti cestnej premávky a zabezpečuje náležitý komfort cestujúcej verejnosti.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

Dúbravská cesta 14
84104 Bratislava

Kontakt