Pridať inzerát

Špecialista BECEP

Národná diaľničná spoločnosť, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Dúbravská cesta 14, Karlova Ves
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 550 EUR/mesiac+ osobné ohodnotenie v závislosti od praxe kandidáta a ďalšie odmeny
  • Termín nástupu: 1.10.2021 / dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Národná diaľničná spoločnosť hľadá špecialistu, ktorý bude zabezpečovať činnosti súvisiace:

- s bezpečnosťou cestnej premávky spojené s umiestňovaním a údržbou dopravného značenia a bezpečnostných zariadení,
- s podávaním návrhov na zmeny, úpravy dopravného značenia a bezpečnostných zariadení,
- s posudzovaním, metodickým usmerňovaním, pripomienkovaním projektov, s účasťou preberacích konaní diaľnic a rýchlostných ciest v oblasti dopravného značenia, bezpečnostných zariadení na pripravovaných, realizovaných stavbách a na úsekoch diaľnic v prevádzke,
- s kontrolnou činnosťou zvislého a vodorovného dopravného značenia, bezpečnostných zariadení na prevádzkovaných úsekoch diaľnic v spolupráci so štátnymi správnymi orgánmi a políciou a navrhovaním nápravných opatrení a riešení na zabezpečenie zvýšenia bezpečnosti cestnej premávky,
- s pripomienkovaním noriem, legislatívy a technických predpisov v oblasti dopravného značenia bezpečnostných zariadení,
- so spracovaním podkladov pre proces verejného obstarávania v súvislosti s výkonom pracovnej agendy,
- s technickými inšpekciami prevádzkovaných diaľnic,
- s dopravnou štatistikou nehodovosti na cestnej sieti spoločnosti a aktívne rieši a spolupracuje v oblasti bezpečnosti cestnej premávky.

- práca v stabilnej spoločnosti, ktorá získala 4. miesto v ankete Najzamestnávateľ roka 2020 v kategórii Doprava a logistika,
- príjemne pracovné prostredie v nových priestoroch business centra,
- pružný pracovný čas,
- skrátený pracovný čas na 37,5 hodiny,
- benefity podľa Kolektívnej zmluvy,
- príspevok vo výške ročnej diaľničnej známky,
- príspevok do III. piliera (Doplnkové dôchodkové sporenie,)
- stravné lístky poskytované aj počas čerpania dovolenky,
- plus 5 dní dovolenky navyše oproti ZP.
- možnosť využívať vlastné rekreačne zariadenie,
- možnosť odborného vzdelávania

Vzhľadom k veľkému počtu žiadostí si vyhradzujeme právo kontaktovať len uchádzačov, ktorí spĺňajú stanovené kritériá danej pracovnej pozície.
Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebná fakulta - NKS / DS, cesty, dopravné inžinierstvo

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Microsoft PowerPoint - Mierne pokročilý
AutoCAD - Základy
MicroStation - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

oblasť doprav. stavieb - dopravného značenia, dopravného inžinierstva a bezpečnostných zariadení

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáme ochotného, flexibilného tímového hráča, ktorý má dobré komunikačné schopnosti.

Národná diaľničná spoločnosť vznikla v roku 2005 a jej 100% akcionárom je štát.
Zamestnáva viac ako 1 800 ľudí.
Úlohou spoločnosti je napĺňať ciele Programu prípravy a výstavby diaľnic, ktorý schvaľuje Vláda Slovenskej republiky.
Zabezpečuje niekoľko veľmi významných a štátom regulovaných činností, predovšetkým plánovanie, prípravu a výstavbu diaľnic, ich údržbu a realizáciu opráv.
V spolupráci s prevádzkovateľom mýtneho systému zabezpečuje spoplatnenie cestnej infraštruktúry v SR.
Pridanou hodnotou služieb, ktoré strediská vykonávajú je bezplatná služba pre motoristov Diaľničná patrola. Svojou činnosťou zvyšuje úroveň bezpečnosti cestnej premávky a zabezpečuje náležitý komfort cestujúcej verejnosti.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

Dúbravská cesta 14
84104 Bratislava

Kontakt