Pridať inzerát

Údržbár - Vrátnik

Národná diaľničná spoločnosť, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava IV, Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 850 EUR/mesiacprípadne dohodou v závislosti od praxe kandidáta a ďalšie odmeny.
  • Termín nástupu: 1.10.2021 / dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Naša spoločnosť hľadá šikovného a ochotného kolegu, ktorý bude vykonávať kumulovanú pracovnú pozíciu.

Pracovná doba: 10:30 - 18:30 pondelok až piatok.

Vašou úlohou bude:
- výkon odborných remeselných prác,
- montážne a demontážne práce,
- opravy rôzneho druhu, zámočnícke práce,
- sťahovanie interiérového vybavenia, strojov a zariadení,
- udržiavanie čistoty a poriadku v skladových priestoroch,
- zásobovanie, prevoz materiálu, zariadení a pod.,
- evidencia návštev,
- obsluha telefónnej ústredne, vrátane poskytovania základných informácií,
- ohlasovanie návštev zamestnancom, prepájanie telefonických hovorov,
- nahlasovanie vád, porúch a havárií,
- zabezpečovať riadny a plynulý chod recepcie objektu.

- práca v stabilnej spoločnosti, ktorá získala 4. miesto v ankete Najzamestnávateľ roka 2020 v kategórii Doprava a logistika,
- príjemne pracovné prostredie v nových priestoroch business centra,
- pružný pracovný čas,
- skrátený pracovný čas na 37,5 hodiny,
- benefity podľa Kolektívnej zmluvy,
- príspevok vo výške ročnej diaľničnej známky,
- príspevok do III. piliera (Doplnkové dôchodkové sporenie,)
- stravné lístky poskytované aj počas čerpania dovolenky,
- plus 5 dní dovolenky navyše oproti ZP.
- možnosť využívať vlastné rekreačne zariadenie,
- možnosť odborného vzdelávania.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Úplný začiatočník

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

prax v oblasti remeselníckych prác, odstraňovaní porúch a údržby budov

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- bežné počítačové zručnosti,
- osvedčenie o odbornej spôsobilosti podľa §21 Vyhl. 508/2009 Z. z. - elektrotechnik - výhodou,
- pracovitosť, manuálna zručnosť,
- ochota preberať úlohy a byť nápomocný,
- dobré komunikačné zručnosti,
- dôslednosť a zodpovednosť k práci.

Národná diaľničná spoločnosť vznikla v roku 2005 a jej 100% akcionárom je štát.
Zamestnáva viac ako 1 800 ľudí.
Úlohou spoločnosti je napĺňať ciele Programu prípravy a výstavby diaľnic, ktorý schvaľuje Vláda Slovenskej republiky.
Zabezpečuje niekoľko veľmi významných a štátom regulovaných činností, predovšetkým plánovanie, prípravu a výstavbu diaľnic, ich údržbu a realizáciu opráv.
V spolupráci s prevádzkovateľom mýtneho systému zabezpečuje spoplatnenie cestnej infraštruktúry v SR.
Pridanou hodnotou služieb, ktoré strediská vykonávajú je bezplatná služba pre motoristov Diaľničná patrola. Svojou činnosťou zvyšuje úroveň bezpečnosti cestnej premávky a zabezpečuje náležitý komfort cestujúcej verejnosti.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

Dúbravská cesta 14
84104 Bratislava

Kontakt