Pridať inzerát

Špecialista kontrolingu

Národná diaľničná spoločnosť, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Dúbravská cesta 14, Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 345 EUR/mesiac+ osobné ohodnotenie v závislosti od praxe kandidáta a ďalšie odmeny
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Špecialista kontrolingu zabezpečuje:
- prípravu a spracovanie Výročnej správy a Podnikateľského plánu spoločnosti,
- zmluvné vzťahy s bankami, zodpovedá za plnenie podmienok platných úverových zmlúv, kontroluje dodržiavanie splatnosti istín, úrokov a poplatkov, zabezpečuje podklady na ich včasnú úhradu,
- kontrolu výpočtu úrokov z úverov a poplatkov
- prolongácie preklenovacích úverov - rokovanie s bankami, posúdenie zmlúv, uzatvorenie pracovných zmlúv
- spracovanie štatistických výkazov za spoločnosť
- prideľovanie zdrojov financovania faktúram v súlade so schváleným plánom spoločnosti,
- spracovanie rôznych reportov, vyhohodnotení a analytických materiálov pre vedenie spoločnosti a akcionára

- práca v stabilnej a dynamicky rozvíjajúcej sa spoločnosti,
- príjemne pracovné prostredie v nových priestoroch business centra,
- pružný pracovný čas,
- skrátený pracovný čas na 37,5 hodiny,
- benefity podľa Kolektívnej zmluvy,
- príspevok vo výške ročnej diaľničnej známky,
- príspevok do III. piliera (Doplnkové dôchodkové sporenie,)
- stravné lístky poskytované aj počas čerpania dovolenky,
- plus 5 dní dovolenky navyše oproti ZP.
- možnosť využívať vlastné rekreačne zariadenie,
- možnosť odborného vzdelávania

Vzhľadom k veľkému počtu žiadostí si vyhradzujeme právo kontaktovať len uchádzačov, ktorí spĺňajú stanovené kritériá danej pracovnej pozície.
Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Ostatné znalosti

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft PowerPoint - základy
Microsoft Outlook - základy
SAP - základy

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- analytické myslenie pri spracovaní reportov a materiálov pre vedenie spoločnosti
- schopnosť efektívnej komunikácie s interným a externým prostredím
- samostatnosť a precíznosť pri plnení úloh odboru kontrolingu
- ochota vzdelávať sa v predmetnej oblasti a odborne rásť
- dobrá znalosť podvojného účtovníctva.

Národná diaľničná spoločnosť vznikla v roku 2005 a jej 100% akcionárom je štát.
Zamestnáva viac ako 1 800 ľudí.
Úlohou spoločnosti je napĺňať ciele Programu prípravy a výstavby diaľnic, ktorý schvaľuje Vláda Slovenskej republiky.
Zabezpečuje niekoľko veľmi významných a štátom regulovaných činností, predovšetkým plánovanie, prípravu a výstavbu diaľnic, ich údržbu a realizáciu opráv.
V spolupráci s prevádzkovateľom mýtneho systému zabezpečuje spoplatnenie cestnej infraštruktúry v SR.
Pridanou hodnotou služieb, ktoré strediská vykonávajú je bezplatná služba pre motoristov Diaľničná patrola. Svojou činnosťou zvyšuje úroveň bezpečnosti cestnej premávky a zabezpečuje náležitý komfort cestujúcej verejnosti.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

Dúbravská cesta 14
84104 Bratislava