Pridať inzerát

Financial Support Specialist

NAOS SLOVAKIA s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Žižkova 9, Staré Mesto
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 1 250 EUR/mesiack fixnej mzde prináleží ročný bonus pri splnení stanovených cieľov
  • Termín nástupu: Dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do priateľského kolektívu finančného oddelania hľadáme vhodného kandidáta na pozíciu Financial Support Specialist. U nás sa rozhodne nudiť nebudeš - pracujeme v malej firme, kde si najlepšie spôsoby ešte len hľadáme a procesy práve vytvárame. Pokiaľ máš rád/a výzvy, chuť veci zlepšovať a svojou aktivitou priamo ovplyvňovať procesy v spoločnosti, rozhodni čítaj ďalej :)

Koho hľadáme?
Precízneho a spoľahlivého kolegu/kolegyňu so zmyslom pre detail :)

Čo od Teba očakávame?
Je pre Teba dôležité rozumieť súvislostiam a pochopiť fungovanie finančných procesov, vidieť zmysel svojej práce, prinášať nové nápady a riešenia.
Vieš identifikovať a upozorniť na prípadne riziká.
Chceš mať voľné ruky, dokážeš si zorganizovať povinnosti, získať všetky potrebné podklady, spracovať ich načas a správne.
Uvedomuješ si, že nikto nie je dokonalý a nebojíš sa požiadať o radu.
Máš chuť učiť sa nové veci.
Prácu v malej pobočke považuješ za výhodu a tešíš sa z komplexnosti svojej práce.
Komunikácia nie je pre Teba otrava, rád/a riešiš prichádzajúce požiadavky a si support svojim kolegom z financí a salesu.

Čo bude Tvojou hľavnou náplňou práce?
Zadávanie prijatých faktúr do systému Helios
Spracovanie interných objednávok
Spracovanie dohadných položiek a zápočtov
Koordinácia zmien splatností
Príprava podkladov na platby
Komunikácia s externou účtovnou spoločnosťou
Konfirmácia záväzkov a pohľadávok, koordinácia vymáhania pohľadávok
Zasielanie upomienok klientom, kontrola prijatých úhrad
Správa majetku a inventarizácia
Proaktívny prístup voči kolegom a zákazníkom

Čo očakávame?
Minimálne 1-2 roky skúseností na podobnej pozícií
MS Excel na pokročilej úrovnik
Aspoň základnú znalosť účtovníctva
Znalosť účtovných systémov, skúsenosti s prácou v Helios je veľkou výhodou

Dôverujeme, meriame výsledky, nie čas strávený v office
Venujeme Ti náš čas a energiu a očakávame plné nasadenie
Dynamický tím u nás nie je fráza
Našim mottom je " Care first" pomáhame Ti starať sa o seba a relaxovať - dostaneš kávu, čaj a ovocie na doplnenie energie, multisport kartu a príspevok na wellbeing formou kafetérie.
Ďalšie benefity si nechávame ako prekvapenie pre úspešných kandidátov :)

Ak Vás pracovná ponuka v našej spoločnosti zaujala, prosím pripojte k životopisu aj motivačný list.

Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.10.2022 (ostáva ešte 27 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomika, financie, účtovníctvo, administratíva

Anglický jazyk - Začiatočník (A2) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Helios Orange - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

1-2

Počet rokov praxe

1

Precíznosť a spoľahlivosť
Dobré komunikačné zručnosti
Flexibilita
Samostatnosť a rozhodnosť

Slovenské zastúpenie francúzskej dermatologickej spoločnosti NAOS, ktorá združuje značky BIODERMA, Institut Esthederm a Etat Pur, s vedúcou pozíciou na trhu. Sme malá pobočka – u nás nie si len jeden z mnohých, každý je viditeľný a dôležitý. Viac o nás si môžete pozrieť na našej stránke www.naos.com/sk/

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov