Pridať inzerát

Customer Service Specialist

NAOS SLOVAKIA s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 1 400 EUR/mesiacMzdové podmienky je možné prispôsobiť na základe skúseností úspešného kandidáta. Okrem základnej mzdy ponúkame tiež variabilnú zložku mzdy
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do zohratého, priateľského kolektívu Finančného oddelenia hľadáme vhodného kandidáta na pozíciu Customer Service Specialist.
U nás sa rohodne nudiť nebudeš - pracujeme v malej firme, kde si najlepšie spôsoby ešte len hľadáme a procesy práve vytvárame.
Pokiaľ rád/a komunikuješ a kamarátiš sa s procesmi, rozhodne čítaj ďalej...

Koho hľadáme?
Komunikatívneho kolegu s profesionálnym vystupovaním a skúsenosťami s riešením požiadaviek zákazníkov, vybavovaním reklamácií a fakturáciou.

Čo od Teba očakávame?
Rád/a komunikuješ
Už máš pracovné skúsenosti v oblasti zákaznického servisu/logistiky/skladového hospodárstva (ideálne viac ako 3 roky)
Riešenie požiadaviek zákazníkov je pre Teba výzva, nie otrava
Rozumieš základným finančným / účtovným princípom - napr. nadväznosti dokladov, reportingovým požiadavkám a pod.
Nebojíš sa práce s MS Excel - zvládneš pripraviť kontingečnú tabuľku, filtrovať a orientovať sa vo väčšom množstve dát
Je pre Teba dôležité vidieť zmysel svojej práce, prinášať nové nápady a riešenia
Dokážeš si určiť priority, získať všetky potrebné podklady a pripraviť návrh riešenia
Uvedomuješ si, že nikto nie je dokonalý a nebojíš sa požiadať o radu, či poskytnúť otvorený feedback
Máš chuť učiť sa nové veci
Prácu v malej pobočke považuješ za výhodu a tešíš sa z komplexnosti svojej práce
Máš CAN DO prístup a si ochotný prejsť extra mile

Čo bude Tvojou hlavnou náplňou práce?
Komunikácia so zákazníkmi (riešenie reklamácií, fakturácia, vystavovanie dobropisov a opravy dokladov, ad hoc požiadaviek )
Manažment zákazníkov v systéme (adresa, splatnosť, platobné podmienky)
Pravidelná komunikácia so skladom
Práca so skladovým systémom
Koordinácia inventúry a pravidelná kontrola skladových zásob
Koordinácia podkladov a kalkulácií zliav
Podpora kolegov z oddelenia Controllingu ( napr. príprava jednoduchých excel tabuliek, sťahovanie dát zo systému Helios )

Dôverujeme, meriame výsledky, nie čas strávený v office
Venujeme Ti náš čas a energiu a očakávame plné nasadenie
Dynamický tím u nás nie je fráza
Našim mottom je "Care first" pomáhame Ti starať sa o seba a relaxovať - dostaneš kávu, čaj a ovocie na doplnenie energie, multisport kartu a príspevok na wellbeing formou kafetérie
Ďalšie benefity si necháme ako prekvapenie pre úspešných kandidátov :)

Informácie o výberovom konaní

Prosím pripojte k životopisu aj motivačný list.
Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

účtovníctvo, logistika, skladové hospodárstvo, zákaznícky servis

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

3

Počet rokov praxe

3

Silná proklientská orientácia
Vôla zlepšovať procesy a seba samého
Dobré komunikačné zručnosti
Kritický prístup
Tímový hráč
Flexibilita
Dobré organizačné zručnosti
Analytický prístup a vôla tvoriť reporty v Exceli
Schopnosť identifikovať problém a nájsť riešenie
Samostatnosť a rozhodnosť
Odolnosť voči stresu
Záujem o naše portfólio produktov :)

Slovenské zastúpenie francúzskej dermatologickej spoločnosti NAOS, ktorá združuje značky BIODERMA, Institut Esthederm a Etat Pur, s vedúcou pozíciou na trhu. Sme malá pobočka – u nás nie si len jeden z mnohých, každý je viditeľný a dôležitý. Viac o nás si môžete pozrieť na našej stránke www.naos.com/sk/

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov