Pridať inzerát

Dátový vedec

NanoDesign, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 700 EUR/mesiacKonečná mzda závisí od úväzku a skúseností.
  • Termín nástupu: ihneď
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme vedkyňu, alebo vedca na zaujímavý výskumný projekt.

Vieš robiť v Pythone?
Vieš, čo to je numpy, sklearn, tensor flow (keras)?
Zaujíma ťa advanced matematika a štatistika?
Vieš C/C++?
Vieš použiť CUDA?

Ak si odpovedal aspoň na jednu z horeuvedených otázok ÁNO, tak nám pošli tvoje CV a my ti radi povieme o našom projekte viac.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Spoločnosť Nanodesign, s.r.o. vznikla v roku 2007 ako spin-off spoločnosť Fakulty elektrotechniky a informatiky Slovenskej technickej Univerzity v Bratislave. Naša spoločnosť sa orientuje predovšetkým na výskum a vývoj v oblasti elektronických zariadení a systémov. Hlavným zameraním vývojovej činnosti našej spoločnosti je návrh zariadení pre výkonovú elektroniku a IoT systémy (vo vzťahu k senzorovým zariadeniam SMART). Vo veľkej miere sa venujeme rozvoju progresívnych technológií na báze najnovších elektronických prvkov, obvodov a systémov. Na základe týchto aktivít sme sa stali odborníkmi v oblasti výskumu a riešení súvisiacich so systémami SMART a ich implementáciou na komerčný trh.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov