Údržbár havarijnej služby elektrikár, vodár, kurenár, plynár

NAMONT s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Magnezitárska, Košice
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 900 - 1 200 EUR/mesiacdvojzložková mzda
  • Termín nástupu: ihneď, alebo dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

údržba bytov v profesiách elektro, voda, kúrenie, plyn, zámečnické práce,
montáž určených meradiel, parametrizácia rádiových modulov

preškolenie
odborný rast
stravné lístky
pracuje sa 4 dni v týždni
finančné ohodnotenie podľa odbornosti a zručnosti

žiadosti zasielajte s profesným životopisom-namont@namont.sk
tel. informácie poskytne p. Hricová č. t. 0918491762

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

elektro alebo inštalatér voda, kúrenie, plyn

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

2

Počet rokov praxe

3

odborné vzdelanie, elektrikár alebo inštalatér
prax na rekonštrukciách bytov vítaná, počítačová gramotnosť

havarijná služba a údržba bytov v profesiách: voda, kúrenie, plyn, elektrika, zámočnícke práce

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Magnezitárska č. 11
04013 K o š i c e