Pridať inzerát

Kreatívec s nadšením pre grafiku a videotvorbu

Nalgoo s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Astrová, 821 01 Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 4 EUR/hod.
  • Druh pracovného pomeru: na dohodu (brigády)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Si vo svojom okolí známy/a svojou kreativitou? Ak tvoji kamaráti potrebujú vytvoriť poukaz či leták, obrátia sa práve na teba? Grafika je “to tvoje” a keď môžeš tvoriť, nechýba ti nič viac ku šťastiu? Poznáš Adobe Illustrator a už si stihol/la zostrihať zopár videí? Dokážeš pretaviť kreatívne nápady na pekné grafické návrhy či dokonca s nápadmi prichádzaš sám/a? Ak ti v hlave beží “áno, áno, áno!!!” tak možno hľadáme práve teba :)

Do nášho mini marketingového tímu hľadáme posilu a pravú ruku pre našu grafičku. Pôsobíme v oblasti rozvoja a vzdelávania ľudí a preto ti zaručujeme, že tvoja práca bude nie len kreatívna, ale taktiež bude mať skutočný zmysel.

Budeš u nás tvoriť grafické podklady na tlač, flyery a bannery na sociálne siete, pomáhať s tvorbou direct mailingu, prípravou, natáčaním a postprodukciou tréningových videí a ďalšími rôznymi kreatívnymi a marketingovými úlohami. Dostaneš taktiež možnosť podielať sa na tvorbe nových kampaní a zaujímavých eventov. Jednoducho… nudiť sa u nás rozhodne nebudeš :)

Nemusíš byť študentom či študentkou marketingu - stačí, že máš estetické cítenie, baví ťa grafická tvorba a venuješ sa jej vo voľnom čase. Očakávame, že ťa kreatíva skutočne baví a budeš si kreatívne úlohy užívať, pretože ich pre teba máme nachystaných neúrekom!

Na oplátku od teba vyžadujeme precíznosť, samostatnosť a zodpovednosť. Na začiatok ti všetko vysvetlíme a vždy ti budeme ochotní pomôcť, avšak hľadáme človeka, ktorý dokáže tvoriť aj nové návrhy samostatne, bez potreby presného návodu a bez gramatických chýb v každom druhom slove :) Ak vieš navyše kresliť a dopĺňať tak svoje návrhy o originálne ilustrácie, je to pre teba veľké plus.

Na čo sa u nás môžeš tešiť? Na malý tím ľudí, ktorý miluje to, čo robí, neformálnu a uvoľnenú pracovnú atmosféru, kopec zábavy s tvojimi novými kolegami, ale hlavne na stále nové kreatívne výzvy, do ktorých sa môžeš s chuťou púšťať každý deň.

Zaujali sme ťa? Pošli nám svoje CV a ukážku svojej tvorby. Neočakávame prepracované portfólio - stačia 2-3 flyery, bannery či videá, ktoré si vytvoril/a, aby sme mali predstavu, čo od teba môžeme očakávať.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- skúsenosti s programom Adobe Illustrator
- skúsenosti s postprodukciou videa (iMovie alebo iný program)
- ovládanie slovenského jazyka a gramatiky
- kreativita
- precíznosť
- nadšenie a záujem o oblasť marketingu
- samostatnosť
- zodpovednosť
- záľuba v kreslení výhodou, avšak nie nutnosťou
- skúsenosti s natáčaním videí výhodou, avšak nie nutnosťou

Nalgoo is an innovative cloud-based ATS system developed to streamline work of an HR professional or a recruiting specialist. With Nalgoo, you can mainly:

- easily manage your recruitment by creating position-tailored recruiting processes
- effectively work and communicate with active and passive candidates according to the specific criteria for a given position
- Nalgoo is able to do the candidate screening and evaluate the profile of each candidate for you
- benefit from automated processes – candidates eneter the system automatically, plus thanks to the digitalization of your processes, you can dedicate your time to other areas of your agenda, while the system is running and working in the background

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Astrová 2/A
821 01 Bratislava