Obchodný a produktový manažér/ka – vedúci/a obchodného oddelenia

Nakladatelství FORUM s.r.o., organizačná zložka

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 800 EUR/mesiac+ provízie z predaja
  • Termín nástupu: 1. januára 2022
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Medzinárodné vydavateľstvo FORUM Media Group, ktoré pôsobí už 32 rokov v 18 krajinách sveta, hľadá do svojho tímu kolegu na pozíciu:

Čo bude Vašou úlohou?
• Aktívne oslovovanie potenciálnych zákazníkov
• Predaj reklamného plnenia v rámci produktového portfólia
vydavateľstva
• Akvizične orientované vedenie obchodných stretnutí spojené s
prezentáciou komplexných riešení v rámci portfólia služieb
vydavateľstva– podľa požiadaviek klienta
• Príprava produktových prezentácií s cieľom jasne definovať výhody
a praktické využitie ponúkaných služieb/riešení
• Riadenie vzťahov so zákazníkmi – zisťovanie súčasných a
identifikácia nových potrieb zákazníkov na základe sledovania
konkurencie a trhových trendov
• Rozvoj nových obchodných stratégií, efektívne dohliadanie a
priebežné vyhodnocovanie dohodnutých cieľov
• Zodpovednosť za riadenie a výsledky jednotlivých členov
obchodného tímu
• Podpora rozvoja existujúcich partnerských vzťahov, Business
development aktivity, identifikácia nových partnerstiev

Ponúkame Vám pružnú pracovnú dobu, 5 týždňov dovolenky, 4 sick days, pracovisko na dobre dostupnom mieste.

Ak Vás baví obchod, ste výsledkovo zameraná/ý, máte chuť do práce, obchodné zručnosti, reprezentatívne vystupovanie a organizačné schopnosti, potom ste náš človek!

Pošlite nám CV a pár viet o Vás a o tom, prečo Vás zaujala práve táto pozícia.

Tešíme sa na Vás!

• Zázemie medzinárodnej spoločnosti
• Možnosť ovplyvňovať výšku platu (provízie za plnenie cieľov)
• Penzijné pripoistenie platené zamestnávateľom
• Služobný telefón

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technické zameranie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Grafika - Mierne pokročilý
Kalkulácie a cenotvorba - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

3 roky aktívny predaj inzercie a reklamného plnenia

Počet rokov praxe

5

Komunikatívnosť, spoľahlivosť, flexibilita, kreativita, iniciatíva a samostatnosť.

Vydavateľstvo odbornej literatúry a manažérskeho vzdelávania dospelých s medzinárodným zázemím. 32 rokov tradície, zastúpenie v 18 krajinách sveta, celosvetovo 1200 zamestnancov.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov