Pridať inzerát

Rozvozár

Najsport zone s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Zlatovská, Trenčín-Zlatovce
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 6,3 EUR/hod.
  • Termín nástupu: ASAP
  • Druh pracovného pomeru: skrátený úväzok, na dohodu (brigády)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme nového šikovného člena do tímu Chutne na rohu Bistro&Bar, ktorý sa stane v našom tíme stane rozvocom .
Tvojou náplňou bude rozvoz obedov v čase 10:00-14:00. U nás sa ti bude určite páčiť! V prípade tretej vlny neprepúšťame!

- pracovná doba 10:00-14:00
- služobné auto

Hľadáme parťáka rozvozcu do nášho tímu v Trenčíne - NAŠICH KOLEGOV V PRÍPADE 3. VLNY NEPREPÚŠŤAME!
Prosíme všetkých uchádzačov, aby kontaktovali telefonicky p. Jancíkovú na tel č. 0908 056 219.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Komunikačné schopnosti - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- zodpovednosť
- pedantnosť pri plnení úloh
- nie si flákač
- máš vodičský preukaz sk. B

Sme mladá úspešná firma Chutne na rohu, ktorá hľadá nových kolegov, ktorý chcú rasť s nami.
Nevadí či si začiatočník alebo profík v gastro biznise, nájdeme pre teba miesto práve u nás, kde budeš uplatnený v tom čo ťa baví. Keď ťa práca baví v gastre, tak zavolaj alebo napíš.

V našich prevádzkach ponúkame užšiu ponuku kvalitného, chutného jedla a nápojov v mestách ako Trenčín, Kubínska Hoľa.
Nerobíme to ako iní - my to robíme po svojom tak aby si bol spokojný ty , zákazník a následne budeme aj my spokojní.
Tak neváhaj a príď sa k nám pozrieť. Nič za to nedáš :)
Pekný deň prajeme
Tím chutne na rohu

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Galvaniho 4/B
82104 Bratislava