Barman Trenčín - našich kolegov v prípade 3. vlny neprepúšťame!

Najsport zone s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Zlatovská, Trenčín-Zlatovce
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 5 EUR/hod.
  • Termín nástupu: ASAP
  • Druh pracovného pomeru: skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme barmana/čašníka do podniku Chutne na rohu, ktorý sa až prekvapivo dobre rozbieha. Bez veľkej ochoty a pracovitosti to nepôjde.
Náplň práce:
- príprava teplých a studených nápojov (miešané nápoje, limonády, čapovanie piva...)
- starostlivosť o zákazníka, obsluha a komunikácia so zákazníkom, prezentácia a poskytovanie informácií o aktuálnom menu a nápojoch
- prijímanie objednávok, ich vybavovanie, účtovanie
- práca s pokladňou, platobným terminálom, denné uzávierky
- zabezpečenie plynulého chodu baru

-Mladý kolektív
-Teambuildingy
-Motivujúci systém ohodnotenia
-Zamestnanecké stravovanie a pitný režim

Hľadáme šikovného barmana do nášho tímu, ktorý je komunikatívny a baví ho práca s ľuďmi. Veľmi by nás potešil uchádzač, ktorý je samostatný, kreatívny, pozitívne naladený a rád skúša nové veci. Ponúkame príjemné pracovné prostredie založené na korektných a priateľských vzťahoch, skvelú zamestnaneckú stravu, podporu zo strany kolegov, garanciu stáleho miesta aj v prípade 3. vlny lockdownu. Našim mottom je: spokojný zamestnanec = spokojný zákazník. Tešíme sa, že sa ozveš!
Prosíme všetkých uchádzačov, aby kontaktovali telefonicky p. Jancíkovú na tel č. 0908 056 219.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Komunikačné schopnosti - Pokročilý

-pozitívny vzťah ku gastronómií
-kreativita
-príjemné vystupovanie
-komunikácia na vyššej úrovni
-schopnosť pracovať samostatne
-zodpovednosť
-precíznosť

Sme mladá úspešná firma Chutne na rohu, ktorá hľadá nových kolegov, ktorý chcú rasť s nami.
Nevadí či si začiatočník alebo profík v gastro biznise, nájdeme pre teba miesto práve u nás, kde budeš uplatnený v tom čo ťa baví. Keď ťa práca baví v gastre, tak zavolaj alebo napíš.

V našich prevádzkach ponúkame užšiu ponuku kvalitného, chutného jedla a nápojov v mestách ako Trenčín, Kubínska Hoľa.
Nerobíme to ako iní - my to robíme po svojom tak aby si bol spokojný ty , zákazník a následne budeme aj my spokojní.
Tak neváhaj a príď sa k nám pozrieť. Nič za to nedáš :)
Pekný deň prajeme
Tím chutne na rohu

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Galvaniho 4/B
82104 Bratislava