Kuchár Trenčín - našich kolegov v prípade 3. vlny neprepúšťame!

Najsport zone s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Zlatovská, Trenčín-Zlatovce
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 100 EUR/mesiac+600€ variabilná zložka
  • Termín nástupu: ASAP
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovného kuchára do podniku Chutne na rohu, ktorý sa až prekvapivo dobre rozbieha. Bez veľkej ochoty a pracovitosti to nepôjde.

Ponúkame moderné pracovné prostredie založené na korektných a priateľských vzťahoch, skvelú zamestnaneckú stravu, možnosť sebarealizácie, podporu zo strany kolegov, garanciu stáleho miesta aj v prípade 3. vlny lockdownu. Tešíme sa, že sa ozveš!

-Príprava jedál
-Zodpovednosť za plynulý chod kuchyne
-Vylepšovanie jedálneho lístka v spolupráci s majiteľmi
-Preberanie surovín od dodávateľa a kontrola potravín
-Sledovanie stavu zásob
-Udržiavanie čistoty na pracovisku
-Dodržiavanie hygienických štandardov a zásad HACCP

-Motivujúci systém ohodnotenia
-Zamestnanecké stravovanie a pitný režim

Hľadáme kuchára do nášho tímu v Trenčíne - NAŠICH KOLEGOV V PRÍPADE 3. VLNY NEPREPÚŠŤAME!
Prosíme všetkých uchádzačov, aby kontaktovali telefonicky p. Jancíkovú na tel č. 0908 056 219.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

-pozitívny vzťah ku gastronómií
-schopnosť pracovať samostatne
-zodpovednosť
-precíznosť

Sme mladá úspešná firma Chutne na rohu, ktorá hľadá nových kolegov, ktorý chcú rasť s nami.
Nevadí či si začiatočník alebo profík v gastro biznise, nájdeme pre teba miesto práve u nás, kde budeš uplatnený v tom čo ťa baví. Keď ťa práca baví v gastre, tak zavolaj alebo napíš.

V našich prevádzkach ponúkame užšiu ponuku kvalitného, chutného jedla a nápojov v mestách ako Trenčín, Kubínska Hoľa.
Nerobíme to ako iní - my to robíme po svojom tak aby si bol spokojný ty , zákazník a následne budeme aj my spokojní.
Tak neváhaj a príď sa k nám pozrieť. Nič za to nedáš :)
Pekný deň prajeme
Tím chutne na rohu

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Galvaniho 4/B
82104 Bratislava