Pridať inzerát

Zámočník/ zvárač/ údržbár

NAJKRAJŠIE IHRISKÁ s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: PPS GROUP a.s., Vígľaš-Detva
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 200 EUR/mesiaczákladná mzda, definitívnu mzdu stanovíme na pohovore po dohode
  • Termín nástupu: ihneď
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* montážne a demontážne práce za použitia prístrojov a zariadení
* montážne, demontážne práce a obsluha strojov (montovanie a
demontovanie rôznych strojov, prístrojov a zariadení)
* bežné manuálne práce ako je rezanie, pílenie, ohýbanie, vŕtanie, lícovanie,
brúsenie, skrutkovanie, a pod.
* promptné riešenie vzniknutých technických problémov
* výkon činností podľa požiadaviek priameho nadriadeného
* základné zváračské práce pri opravách strojov alebo iného materiálu
* výroba lanových prvkov, práca s hydraulickým lisom

* stabilné pracovné prostredie s dlhoročným pôsobením na trhu
* jednozmenná prevádzka
* motivujúce finančné ohodnotenie
* zabezpečená doprava do zamestnania
* individuálny prístup a zaškolenie

Pošlite nám svoj životopis a zároveň môžete rovno volať pre dohodnutie osobného pohovoru na číslo - +421 948 077 431

Práca je vhodná najmä pre ľudí z okresov BB, ZV, DT, LC, PT

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

* manuálna zručnosť
* schopnosť čítania technickej dokumentácie – výhodou
* VZV preukaz výhodou
* zváračský preukaz výhodou
* ochota a chuť pracovať
* spoľahlivosť a samostatnosť

Spoločnosť NAJKRAJŠIE IHRISKÁ, je najväčší výrobca detských ihrísk a mestského mobiliáru na Slovensku. V súčasnosti vyrábame a dodávame detské ihriská najmä pre zahraničné trhy v rámci celej Európy aj mimo nej. Viac nájdete na našich stránkach: https://www.najkrajsieihriska.sk/kariera

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov