Pridať inzerát

Obchodný zástupca pre nemecký trh

NAJKRAJŠIE IHRISKÁ s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: PPS Areal, 962 12 Vígľaš
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 500 EUR/mesiacvýška mzdy sa odvíja aj od výkonu
  • Termín nástupu: Ihneď
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• komunikácia a aktívne udržiavanie kontaktov so zákazníkmi na nemecky hovoriacom trhu
• zaistenie obchodných prípadov: od dopytu, cez cenovú ponuku až po
logistiku dodania tovaru
• obchodné vyjednávanie až po zaistenie podkladov pre výrobu a realizáciu u zákazníka
• včasné riešenie požiadaviek a potrieb zákazníkov
• komunikácia s vedúcimi pracovníkmi výroby a prevádzky spoločnosti
• akvizície nových obchodných partnerov
• udržiavanie produktívnych, profesionálnych vzťahov s kľúčovými zákazníkmi
• príprava podkladov pre obchodné rokovania (analýzy, požiadavky, interné prezentácie)
• dodržanie a komunikácia stanovených termínov pre jednotlivé cenové ponuky, výrobné zákazky
a ich expedíciu
• poskytovanie technickej podpory zákazníkom (konzultácia potreby zákazníka v rámci
produktov, zabezpečenie technického výkresu, a i.)
• monitorovanie trhu a odboru činnosti iných partnerských aj konkurečných spoločností
• reprezentácia spoločnosti skrze rokovaní so zákazníkmi
• spracovanie reportov a súčinnosti na ďalších úlohách požadovaných vedúcim oddelenia /
riaditeľom spoločnosti
• samostatná a dôsledná práca s CRM systémom spoločnosti
• vykonávanie bežné administratívne práce súvisiace s činnosťou obchodníka
• súlad s cieľmi spoločnosti a komplexnou obchodnou stratégiou spoločnosti
• predexpedičná kontrola vyrobených produktov, kvality a dodržania rozmerov

• prácu v príjemnom kolektíve v stabilnej, zavedenej a neustále sa rozvíjajúcej spoločnosti
• podporu od tímu priateľských a profesionálnych spolupracovníkov
• uplatnenie a rozvoj Vašich znalostí a zručností
• možnosť profesijného rozvoja a ďalšieho odborného vzdelávania
• adekvátne platové ohodnotenie
• odborné zaškolenie do podnikateľskej činnosti spoločnosti
• víziu dlhodobej spolupráce
• flexibilný začiatok / koniec pracovnej doby

• Nástupu na pracovnú pozíciu predchádza podrobné zaškolenie do filozofie firmy a produktov
• Prácu je možné vykonávať aj z domu, avšak kvôli školeniu, poradám a kontrole produktov je potrebné dochádzať aj na prevádzku firmy 1-2x týždenne
• Práca je vhodná predovšetkým pre uchádzačov z okresov Detva, Zvolen, Krupina, Banská Bystrica, Lučenec, Poltár z dôvodu dochádzania na prevádzku

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

drevospracujúci priemysel

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý
E-mail a Internet - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

• dosiahnuté vzdelanie: ideálne vysokoškolské
• znalosť drevárskeho odvetvia výhodou
• porozumenie technickým výkresom výhodou
• kreativita, otvorenosť, aktívny prístup k zmenám
• výborné komunikačné zručnosti, schopnosť zaujať a presvedčiť, vrátane zručnosti obchodného
vyjednávania
• vynikajúce organizačné schopnosti, vrátane schopnosti plánovať a stanoviť si priority
• schopnosť dotiahnuť projekty / úlohy do úspešného konca
• schopnosť analyzovať a riešiť problémy
• samostatnosť, starostlivosť, dôslednosť, vytrvalosť

• chuť ďalej sa vzdelávať a rásť spolu s firmou
• profesionálny prístup so zameraním na zákazníka a dobrú povesť spoločnosti
• skúsenosti s predajom a akvizíciou nových zákazníkov, proaktívny prístup
• jazykové znalosti: plynulá znalosť nemeckého jazyka (slovom i písmom; úroveň C1);
• iné jazykové znalosti výhodou
• pokročilá znalosť MS Office (PowerPoint, Excel, Word, Outlook)
• pokročilá znalosť práce s internetom a vyhľadávanie informácii
• znalosť kreslenia v 3D výhodou

Spoločnosť NAJKRAJŠIE IHRISKÁ, je najväčší výrobca detských ihrísk a mestského mobiliáru na Slovensku. V súčasnosti vyrábame a dodávame detské ihriská najmä pre zahraničné trhy v rámci celej Európy aj mimo nej. Viac nájdete na našich stránkach: https://www.najkrajsieihriska.sk/kariera

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov