Pridať inzerát

Stolár / Tesár / Strechár

NAJKRAJŠIE IHRISKÁ s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: PPS Areal, Vígľaš
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 960 - 2 300 EUR/mesiac13. plat
  • Termín nástupu: Ihneď
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Príjmeme tesárov, stolárov a prípadne aj celé partie strechárov

Pracovná pozícia zahŕňa činnosti: Tesár / Stolár

- práca na základe výrobno-technickej dokumentácie – výroba jedinečných detských irhrísk
- správna výroba a dodržiavanie technologických postupov vo výrobe
- dodržiavanie zásad v súlade s BOZP a požiarnej ochrany vo výrobe
- vodičský preukaz je výhodou
- oprávnenie na VZV je výhodou

- Práca na hlavný pracovný pomer
- Možnosť dlhodobej práce
- 13. plat
- Práca v modernom pracovnom prostredí
- Prepracovaný systém zaškolenia a vlastný mentor, ktorý vás bude zaučať
- Možnosť úkolovej mzdy - nadštandardné zárobky
- Flexibilná pracovná doba po dohode
- Stravovanie priamo v jedálni spoločnosti
- Kariérny rast - s novými trhmi sa pre Vás otvárajú nové možnosti rastu
- Priestor pre uplatnenie vlastných nápadov, schopností a iniciatívy, ktorá sa u nas cení viac ako kdekoľvek inde

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Spoločnosť NAJKRAJŠIE IHRISKÁ, je najväčší výrobca detských ihrísk a mestského mobiliáru na Slovensku. V súčasnosti vyrábame a dodávame detské ihriská najmä pre zahraničné trhy v rámci celej Európy aj mimo nej. Viac nájdete na našich stránkach: https://www.najkrajsieihriska.sk

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Areál PPS,
962 13 Detva

Kontakt