Pridať inzerát

Skladník so zárobkom 1400 - 1600 Eur Brutto

Nagel Slovensko s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Senec
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 - 1 600 EUR/mesiacRozdelené v dvojzložkovej mzde 1000 EUR/Brutto + 100 EUR/Brutto prémiová zložka tj. 1100 EUR /mesiac + zákonné príplatky za chlad, prácu v noci a pod. PRIEMERNÝ ZÁROBOK NA TEJTO POZÍCII JE 1400-1600 EUR BRUTTO.
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- práca v chladenom sklade na 12 hodinové zmeny od 6:00 - 18:00 a od 18:00 do 6:00
- práca 4 dni v týždni
- manipulácia s tovarom pomocou nízkozdvižných vozíkov
- príjem a kontrola tovaru do skladu
- príprava a kontrola tovaru na expedíciu
- nakládka a vykládka tovaru

- stabilná práca v nadnárodnej spoločnosti - pracujeme s potravinami, takže garantujeme
prácu v akomkoľvek neprajnom období - jesť sa musí vždy :)
- ovocie na pracovisku
- firemné akcie
- mzda vždy do 10.dňa v mesiaci na vašom účte
- stravné hradené v plnej výške zamestnávateľom
- príspevok na občerstvenie za každý odpracovaný deň
- možnosť bezplatného získania / obnovenia preukazu na vozíky
- príspevok vo výške 170,-€, pri významných životných udalostiach a pracovných výročiach

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- samostatnosť
- zodpovednosť
- časová flexibility

Nagel Slovensko je renomovaná medzinárodná spoločnosť s dlhoročnou tradíciou zaoberajúca sa logistikou potravín s pridanými hodnotami ako je skladovanie, prebaľovanie ale aj štítkovanie tovaru. Na Slovenskom trhu spolu s približne 80timi kolegami zo skladu a administratívy denne zásobujeme obchody a reťazce chladenými ale aj suchými či čerstvými potravinami.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov