Pridať inzerát

Inžinier pre inovácie

NAFTA a.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Plavecký Štvrtok
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 680 EUR/mesiacPriemernú mesačnú mzdu 1680 EUR tvorí základná mesačná mzda 1 400 EUR a variabilná zložka mzdy 20 %. Suma základnej zložky mzdy je uvádzaná ako minimálna, skutočná výška základnej mzdy bude upravená v súlade s odbornou praxou, odbornými znalosťami a zručnosťami.
  • Termín nástupu: Dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Na oddelení inovácií hľadáme nového kolegu, ktorý sa bude intenzívne podieľať na našej transformácii zo skladovateľa zemného plynu na skladovateľa energie. Privítame skúseného inžiniera, pre ktorého budú výzvou technické riešenia v oblasti skladovania energie a ďalších inovácií. Inžinier pre inovácie bude participovať na zaujímavých projektoch v oblasti transformácie energetiky nielen na Slovensku. Vybraný kandidát získa prácu v stabilnej spoločnosti so strategickým významom na európskom energetickom trhu.

Aké budú kľúčové aktivity inžiniera pre inovácie?

• Príprava technických podkladov pre inovatívne projekty
• Technická príprava projektov, vrátane technických špecifikácii, výpočtov a pod.
• Analýza dát s následným spracovaním podkladov pre ekonomické modely
• Vypracovávanie, prípadne zabezpečovanie odborných posudkov, simulácií a expertízne činností v oblasti skladovania energie
• V spolupráci s ďalšími oddeleniami posudzovanie vplyvu zmeny pracovného média na infraštruktúru a pod.
• Spolupráca na projektoch s medzinárodnými partnermi

• Motivujúce finančné ohodnotenie - fixná zložka, variabilná zložka, ročné odmeny v závislosti od splnenia cieľov spoločnosti
• Príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
• Príspevok na dopravu do zamestnania
• Príspevok na regeneráciu pracovnej sily
• Sociálne výpomoci
• Príspevok pri narodení dieťaťa či dlhodobej práceneschopnosti
• Zamestnanecké pôžičky
• Príspevky na materské školy/školy - školné pre deti zamestnancov
• Flexibilný pracovný čas
• Možnosť práce z domu - „Home office“
• Platené dni voľna pri chorobe/zdravotnej indispozícii, tzv. „Sick days“
• Príjemné a tvorivé pracovné prostredie
• Možnosť ďalšieho profesijného rastu a sebarealizácie
• Kvalitný vzdelávací program
• Zázemie stabilnej spoločnosti s dlhodobou tradíciou
• Zaujímavé športové a kultúrne aktivity pre zamestnancov a ich rodinných príslušníkov

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technické

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

4

• Prax v oblasti plynárenstva a energetiky
• Znalosť príslušnej legislatívy v oblasti
• Vodičské oprávnenie skupiny B
• PC a MS Office – pokročilý
• Dobré analytické schopnosti
• Znalosť energetického trhu/plynárenských/vodíkových technológií

Viac ako 45 rokov skúsenosti v skladovaní zemného plynu
Viac ako 105 rokov lídrom v prieskume a ťažbe uhľovodíkov
Viac ako výnimočná príležitosť rasť v modernej medzinárodnej firme

NAFTA a.s. je rastúca medzinárodná spoločnosť s rozsiahlymi skúsenosťami v oblasti skladovania zemného plynu v podzemných zásobníkoch a v prieskume a ťažbe uhľovodíkov, ale zameriava sa aj na zaujímavé projekty v oblasti zelenej energie.

Firma ponúka dlhoročné skúsenosti a know-how vo svojej oblasti, profesionálne služby, inovatívne produkty a expertízu v dynamickom a neustále meniacom sa odvetví v Európe. NAFTA poskytuje rozvoj a technicko-servisné služby pre zásobníky s celkovou skladovacou kapacitou približne 64 TWh. Okrem Slovenska je aktívna aj v Českej republike, Nemecku, Veľkej Británii, Rakúsku a na Ukrajine. Svojou účasťou v kombinovaných projektoch doma aj v zahraničí sa NAFTA usiluje vybudovať silnú medzinárodnú spoločnosť, vďaka rozsiahlym skúsenostiam, silnému tímu odborníkov, ktorí sú pripravení vyhovieť aj tým najnáročnejším požiadavkám zákazníkov.

Vysoká odbornosť zamestnancov spoločnosti NAFTA je spojená s dodržiavaním princípov a pravidiel profesionálneho správania. Naši zamestnanci, ich zodpovednosť a spoľahlivosť, sú základom úspechu spoločnosti. Ich spokojnosti, odbornému rastu a osobnému rozvoju preto venujeme maximálnu pozornosť. Bližšie informácie o spoločnosti nájdete na webovej adrese www.nafta.sk

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Adresa spoločnosti

NAFTA a.s.
Votrubova 1, P.O.BOX 815 05
815 05 Bratislava 1

Kontakt

Kontaktná osoba: Alena Masláková Škvrndová
Tel.: +421905221972
E-mail: poslať životopis