Pridať inzerát

Projektový manažér

NAFTA a.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Plavecký Štvrtok
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 800 EUR/mesiacPriemernú mzdu 1 800 Eur tvorí základná mesačná mzda od 1 500 € a variabilná zložka mzdy 20 %. Suma základnej zložky mzdy je uvádzaná ako minimálna, skutočná výška základnej mzdy bude upravená v súlade s odbornou praxou, odbornými znalosťami a zručnosťami.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Na oddelení inovácií hľadáme projektového manažéra, ktorý sa bude intenzívne podieľať na našej transformácii zo skladovateľa plynu na skladovateľa energie. Privítame skúseného kolegu, ktorý bude vyhľadávať nové príležitosti na partnerstvá, koordinovať existujúce inovatívne projekty spoločnosti a identifikovať vhodné grantové výzvy na participáciu. Projektový manažér bude zastrešovať zaujímavé projekty v oblasti transformácie energetiky nielen na Slovensku. Vybraný kandidát získa prácu v stabilnej spoločnosti so strategickým významom na európskom energetickom trhu.

Aké kľúčové činnosti bude riešiť projektový manažér?

• Identifikácia vhodných projektov doma aj v zahraničí v zmysle stratégie spoločnosti a výberových kritérií pre inovatívne projekty
• Identifikácia vhodných grantových výziev pre jednotlivé projekty
• Komplexné zhodnotenie príležitosti (geologická, technická, legislatívna, komerčná, ekonomická stránka) a príprava návrhu ďalšieho postupu/schválenia v orgánoch spoločnosti
• Spracovanie žiadosti a súvisiacej dokumentácie
• Príprava plánov projektov, vrátane harmonogramov, rozpočtov, realizačných postupov, alokácie potrebných zdrojov v jednotlivých fázach projektu
• Návrhy a participácie na výbere vhodných subdodávateľov alebo konzultantov
• Koordinácia a manažovanie inovatívnych projektov, na ktorých spoločnosť participuje v súčasnosti
• Implementácia projektov, monitoring a vecné, časové a finančné hodnotenie stavu projektov
• Vypracovávanie správ o postupe realizačných prác na danom projekte
• Plánovanie, koordinovanie, rozvrhovanie, prideľovanie a kontrolovanie výsledkov prác počas jednotlivých krokov

• Motivujúce finančné ohodnotenie - fixná zložka, variabilná zložka, ročné odmeny v závislosti od splnenia cieľov spoločnosti
• Príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
• Príspevok na dopravu do zamestnania
• Príspevok na regeneráciu pracovnej sily
• Sociálne výpomoci
• Príspevok pri narodení dieťaťa či dlhodobej práceneschopnosti
• Zamestnanecké pôžičky
• Príspevky na materské školy/školy - školné pre deti zamestnancov
• Flexibilný pracovný čas
• Možnosť práce z domu - „Home office“
• Platené dni voľna pri chorobe/zdravotnej indispozícii, tzv. „Sick days“
• Príjemné a tvorivé pracovné prostredie
• Možnosť ďalšieho profesijného rastu a sebarealizácie
• Kvalitný vzdelávací program
• Zázemie stabilnej spoločnosti s dlhodobou tradíciou
• Zaujímavé športové a kultúrne aktivity pre zamestnancov a ich rodinných príslušníkov

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonomické, humanitné alebo technické

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

4

• Znalosť príslušnej legislatívy v oblasti plynárenstva a energetiky
• PC a MS Office – pokročilý
• Dobré analytické schopnosti
• Certifikácia/skúsenosti v projektovom managemente
• Znalosť energetického trhu (potrebná)
• Skúsenosti s komplexným hodnotením projektov
• Negociačné schopnosti

Viac ako 45 rokov skúsenosti v skladovaní zemného plynu
Viac ako 105 rokov lídrom v prieskume a ťažbe uhľovodíkov
Viac ako výnimočná príležitosť rasť v modernej medzinárodnej firme

NAFTA a.s. je rastúca medzinárodná spoločnosť s rozsiahlymi skúsenosťami v oblasti skladovania zemného plynu v podzemných zásobníkoch a v prieskume a ťažbe uhľovodíkov, ale zameriava sa aj na zaujímavé projekty v oblasti zelenej energie.

Firma ponúka dlhoročné skúsenosti a know-how vo svojej oblasti, profesionálne služby, inovatívne produkty a expertízu v dynamickom a neustále meniacom sa odvetví v Európe. NAFTA poskytuje rozvoj a technicko-servisné služby pre zásobníky s celkovou skladovacou kapacitou približne 64 TWh. Okrem Slovenska je aktívna aj v Českej republike, Nemecku, Veľkej Británii, Rakúsku a na Ukrajine. Svojou účasťou v kombinovaných projektoch doma aj v zahraničí sa NAFTA usiluje vybudovať silnú medzinárodnú spoločnosť, vďaka rozsiahlym skúsenostiam, silnému tímu odborníkov, ktorí sú pripravení vyhovieť aj tým najnáročnejším požiadavkám zákazníkov.

Vysoká odbornosť zamestnancov spoločnosti NAFTA je spojená s dodržiavaním princípov a pravidiel profesionálneho správania. Naši zamestnanci, ich zodpovednosť a spoľahlivosť, sú základom úspechu spoločnosti. Ich spokojnosti, odbornému rastu a osobnému rozvoju preto venujeme maximálnu pozornosť. Bližšie informácie o spoločnosti nájdete na webovej adrese www.nafta.sk

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Adresa spoločnosti

NAFTA a.s.
Votrubova 1, P.O.BOX 815 05
815 05 Bratislava 1

Kontakt